Dagplanning van

  • Datum 01/11/2021 - 06/11/2021
  • Aantal inschrijvingen 64
  • Week 44
  • Adres Hof-ter-Burstbaan 13
    9280 Lebbeke
  • Gewest Oost-Vlaanderen
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Van Kerckhove Vanessa - P50
Colman Lieven - P100
6/2 - 6/1
09:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Libaut Karlien - P50
Vandemeerssche Michael - P100
Winnaar
Vermout Anouk - P50
Meulman Bas - P100
6/3 - 6/2
09:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Daelman Annemie - P100
De Lille Arne - P100
Winnaar
Huyghe Nina - P50
De Smet Robin - P100
6/4 - 6/4
11:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Bral Kenneth - P100
Vanderstappen Philippe - P200
6/2 - 6/1
11:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Coppens Koen - P200
Schouppe Pascal - P100
6/2 - 6/2
11:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 De Schoesitter Jordy - P200
De Schoesitter Nicky - P100
6/4 - 6/3
11:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Mannaert Kristof - P200
Pauwels Stijn - P200
6/4 - 6/4
12:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Troch Klaartje - P50
von Arnim Zoë - P50
6/2 - 6/1
12:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 De Veirman Karolien - P50
Duquet Katrijn - P50
7/6 - 6/7 - 10/7
12:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Adriaenssens Sara - P50
De Schoesitter Vicky - P50
6/4 - 6/4
12:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Dobbelaire Anja - P50
Libaers Maxine - P50
6/2 - 6/2
16:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Both Laurens - P100
Van Caelenberg Bram - P100
6/4 - 6/3
16:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Vermeulen Stijn - P100
Verstraete Frederik - P100
6/3 - 6/2
16:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Beckers Pino - P100
Lichtert Glen - P100
6/2 - 6/1
16:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Eeckhout Wesley - P100
Perdaens Piet - P100
6/4 - 6/3