Dagplanning van

  • Datum 09/08/2021 - 15/08/2021
  • Aantal inschrijvingen 77
  • Week 32
  • Adres Mechelsesteenweg 380
    2500 Lier
  • Gewest Antwerpen
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:30 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300 Denckens Dimitri - P300
Vanlook Ben - P300
7/6 (3) - 7/6 (2)
09:30 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300
Winnaar
Mulia Tony - P300
Veen Patrick - P300
Bulens Danny - P200
Crabbe Bert - P300
6/2 - 6/2
11:30 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Stassyns Sven - P100
Verhulst Robin - P100
Winnaar
Hermans Jef - P100
Hermans Simon - P100
6/3 - 6/2
11:30 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Vanhoolandt Christophe - P100
Verlinden Erik - P100
6/4 - 6/4
12:30 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300 Pascual Miguel - P200
Van Camp Nico - P300
6/1 - 3/6 - 10/7
12:30 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300
Winnaar
Mulia Tony - P300
Veen Patrick - P300
Heylen Stijn - P300
Vleminckx Roel - P300
6/0 - 7/6 (2)
12:30 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Nauwelaers Laurenz - P100
Steukers Griffin - P100
6/1 - 6/0
12:30 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Hermans Jef - P100
Hermans Simon - P100
7/6 (5) - 2/6 - 10/7
14:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300 Mulia Tony - P300
Veen Patrick - P300
6/4 - 6/3
14:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Merckx Koen - P100
Nguyen Kendrick - P100
6/3 - 7/5
15:30 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Boom Shenzi - P300
Jottier Frederic - P500
6/2 - 6/2
15:30 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500
Winnaar
Baten Tom - P300
Borstlap Lars - P500
Deschuttere Timothy - P500
Lathouwers Jack - P300
6/3 - 6/2
15:30 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Smets Gert - P500
Swaans Elias - P500
6/4 - 6/4
15:30 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Vandeloo Emiel - P500
Van Deun Patrick - P500
6/4 - 6/4