Dagplanning van

  • Datum 13/09/2021 - 19/09/2021
  • Aantal inschrijvingen 57
  • Week 37
  • Adres Oude Schrieksebaan 89
    2820 Bonheiden
  • Gewest Antwerpen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:30 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Chen Vanessa - P50
Ghali Barbara - P100
6/1 - 6/0
09:30 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Duflou Marie - P100
Vermeulen An - P100
Deloddere Dominique - P100
Fremau Katty - P50
7/5 - 6/0
10:30 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Lauwereys Erwin - P100
Vanherberghen Lennert - P100
6/2 - 6/1
11:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Daans Martijn - P100
Luyten Ken - P100
6/1 - 6/1
11:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Huenges Wajer Maxime - P100
Vanden Borre Ken - P100
6/2 - 6/2
11:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Busscher Wesley - P100
Torreele Jordy - P100
6/4 - 6/4
11:45 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Mertens Johan - P100
Mertens Stefaan - P100
6/1 - 6/1
11:45 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Bollaerts Simon - P100
Vandenwijngaert Evert - P100
6/2 - 6/1
11:45 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Mine Johan - P100
Van Hemelryck Rembert - P100
6/2 - 6/1
11:45 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Hendrickx Danny - P100
Van Gestel Nico - P100
6/2 - 6/1
15:00 PADEL HEREN 2 (P500 - P1000)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 700 Pont Nicolas - P700
Socorro Medina Julian - P700
6/3 - 6/4
15:00 PADEL HEREN 2 (P500 - P1000)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 700 Kooken Gijs - P700
Quintens Dave - P700
6/4 - 1/6 - 12/10
15:00 PADEL HEREN 2 (P500 - P1000)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 700 De Proost Arno - P700
Moinil Christof - P700
7/6 - 6/1
16:15 PADEL HEREN 2 (P500 - P1000)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 700 Bogaerts Bram - P700
Wyseure Thomas - P500
6/3 - 6/3
16:15 PADEL HEREN 2 (P500 - P1000)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 700 Rodenbach Samuel - P700
Thysens Mats - P700
6/1 - 6/4
17:30 PADEL HEREN 2 (P500 - P1000)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 700 Van Belle Matthias - P300
Van Der Plas Yannick - P500
6/3 - 7/6