Dagplanning van

  • Datum 13/09/2021 - 19/09/2021
  • Aantal inschrijvingen 65
  • Week 37
  • Adres Zoutleeuwsesteenweg 120
    3803 Wilderen
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Gielen Ronald - P100
Vranken Seppe - P200
6/4 - 6/3
10:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Nijs Marc - P200
Van De Weyer Koen - P200
6/4 - 6/3
10:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Bastijns Guy - P200
Saeys Marc - P200
7/5 - 6/4
11:00 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Blieck Daphné - P50
Ombelet Liesbeth - P100
6/2 - 3/6 - 11/9
11:00 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Wijnants An - P100
Wintmolders Annabelle - P100
7/6 - 6/2
11:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Corneillie Juno - P200
Vandendijk Tom - P200
6/0 - 6/2
11:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Santermans Stijn - P100
Tuyls Michael - P100
6/3 - 6/1
12:00 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Buekers Evelyne - P100
Palmers Debbie - P50
6/0 - 6/4
12:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Dooremont Kjell - P200
Mannaert Kristof - P200
4/6 - 6/3 - 10/6
13:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Berben Levi - P100
Sagovac Branco - P100
Brialmont Laurent - P100
Lemaire Andy - P100
6/0 - 6/0
13:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Martens Boudewijn - P100
Milants Wouter - P100
6/2 - 6/1
13:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Dirix Matthias - P100
Koekelkoren Bregt - P100
6/2 - 6/1
14:00 PADEL DAMES 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200
Winnaar
Jansen Litte - P200
Vynckier Lien - P200
Bammens Mele - P200
Boussu Marie - P200
6/4 - 4/6 - 10/8
14:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Bessemans Ifor - P100
Vanandroye Frank - P100
6/2 - 6/3
14:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Berben Levi - P100
Sagovac Branco - P100
de Walef Kobe - P100
Gielen Ronald - P100
6/4 - 5/7 - 10/5
15:00 PADEL DAMES 5 (P100 - P200)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Jansen Litte - P200
Vynckier Lien - P200
3/6 - 6/4 - 10/8
15:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Berben Levi - P100
Sagovac Branco - P100
4/6 - 6/1 - 10/4
16:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Dendas Filip - P500
Vanderhoydonck Joost - P300
6/2 - 7/6 (2)
16:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500
Winnaar
Janssen Steven - P500
Samyn Greg - P500
Bervoets Arno - P500
Caeyers Jasper - P500
6/2 - 0/6 - 10/8
17:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Janssen Steven - P500
Samyn Greg - P500
6/4 - 6/2