Dagplanning van

  • Datum 06/09/2021 - 12/09/2021
  • Aantal inschrijvingen 70
  • Week 36
  • Adres Tennislaan 16
    3600 Genk
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Van Lommel Anja - P100
Whittingham Jill - P50
6/0 - 6/0
10:00 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Claesen Lies - P100
Van Der Zanden Dorien - P100
6/1 - 6/2
10:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Thys Geert - P200
Van Audenhove Michel - P200
6/1 - 6/2
10:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Indesteege Peter - P100
Van Noppen Dries - P200
6/2 - 6/3
10:45 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Haegdorens Melies - P100
Meykens Anneleen - P100
6/1 - 6/4
10:45 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Cremers Wendy - P50
Daenen Sabine - P100
6/3 - 6/3
10:45 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Holtappels Christophe - P200
Mahieu Ylias - P200
6/1 - 6/4
10:45 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Hilven Bjorn - P200
Strijckers Wouter - P200
6/2 - 6/1
12:00 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Dirckx Kim - P100
Smekens Valerie - P50
6/2 - 6/3
12:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Baens Michiel - P200
Vandermeer Yannick - P100
6/3 - 6/4
13:00 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Kuypers Kelly - P100
Brusten Philippe - P200
6/3 - 6/3
13:00 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Martens Hanne - P100
Mahieu Ylias - P200
6/3 - 6/3
13:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Holtappels Christophe - P200
Verboven Gert - P300
6/3 - 6/3
13:45 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Verheyen Amelie - P200
Verheyen Donny - P100
6/2 - 6/3
13:45 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200
Winnaar
Moors Lieve - P200
Agten Manuel - P200
Van Der Zanden Dorien - P100
Stifkens Jan - P200
6/2 - 6/3
13:45 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Vandersmissen Frederic - P300
Vandersmissen Philippe - P300
6/2 - 6/3
13:45 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Horsmans Jeroen - P300
Vanrykel Marijn - P300
6/2 - 6/3
15:00 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Moors Lieve - P200
Agten Manuel - P200
7/6 (5) - 6/2
15:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Craybex Christophe - P300
Wijshof Fabian - P300
6/4 - 6/4