Dagplanning van

  • Datum 14/06/2021 - 20/06/2021
  • Aantal inschrijvingen 72
  • Week 24
  • Adres Tennislaan 16
    3600 Genk
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Baeten Mieke - P50
Maenen Liliane - P50
6/2 - 6/2
10:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Caelen Femke - P50
Vos Lien - P50
6/2 - 6/2
10:00 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Vanderspikken Lotte - P200
Groven Bert - P100
6/2 - 6/2
10:00 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200
Winnaar
Borgions Els - P200
Delee Kenneth - P200
Cesar Valerie - P100
Stappaerts Olivier - P200
6/3 - 6/3
10:45 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Bammens Sofie - P50
Bongaerts Charlotte - P50
6/0 - 6/4
10:45 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Geukens An - P50
Plevoets Veerle - P50
6/1 - 6/1
10:45 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200
Winnaar
Borgions Els - P200
Delee Kenneth - P200
Van Der Zanden Dorien - P100
Stifkens Jan - P200
6/1 - 6/2
10:45 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Makarova Valeria - P200
Holtappels Christophe - P200
6/4 - 6/2
12:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Bemelmans Dagmar - P50
Scheepers Nele - P50
6/2 - 6/4
12:00 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Borgions Els - P200
Delee Kenneth - P200
6/3 - 6/0
13:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Corvilain Laurent - P200
Nelissen Christophe - P200
Winnaar
Broens Michael - P200
Smets Daan - P200
6/2 - 6/2
13:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200
Winnaar
Meyers Mike - P200
Smeets Thomas - P100
Holtappels Christophe - P200
Van Audenhove Michel - P200
6/3 - 6/3
13:45 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200
Winnaar
Leysen Seppe - P200
Mombeek Wout - P200
Meyers Mike - P200
Smeets Thomas - P100
6/2 - 6/2
13:45 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200
Winnaar
Broens Michael - P200
Smets Daan - P200
Schroyen Jordi - P100
Van Loock Jorden - P200
6/3 - 6/1
15:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200
Winnaar
Leysen Seppe - P200
Mombeek Wout - P200
Broens Michael - P200
Smets Daan - P200
6/0 - 6/0
16:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300
Winnaar
Claessens Sven - P200
Seurs Bert - P300
Bex Goran - P200
Wijnants Michiel - P300
6/3 - 6/3
16:45 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300
Winnaar
Bollen Tim - P300
Ory Raf - P300
Kuppers Dennis - P300
Van Gysel Eric - P200
6/3 - 6/4
16:45 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300
Winnaar
Lenders Bart - P300
Peeters Tim - P200
Claessens Sven - P200
Seurs Bert - P300
7/5 - 6/2
18:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300 Lenders Bart - P300
Peeters Tim - P200
Winnaar
Bollen Tim - P300
Ory Raf - P300
6/4 - 6/0