Dagplanning van

  • Datum 09/08/2021 - 15/08/2021
  • Aantal inschrijvingen 54
  • Week 32
  • Adres Damse Vaart Zuid 76
    8310 Sint-Kruis (Brugge)
  • Gewest West-Vlaanderen
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:30 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Bollen Valerie - P50
Cattoor Annelies - P50
6/1 - 6/1
09:30 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Delesie Griet - P50
Vercaigne Kristien - P50
6/4 - 4/6 - 10/8
09:30 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Laloux Michele - P50
Vandecasteele Isabelle - P50
7/6 (9) - 6/0
10:15 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Neirynck Michele - P50
Van Leene Sarah - P50
6/4 - 7/6 (4)
11:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Blondeel Anja - P50
Derluyn Martine - P50
6/1 - 6/2
11:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Dhooghe Barbara - P50
Tratsaert Lindsey - P50
6/3 - 6/2
12:15 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 De Vuyst Sevgim - P50
Quaegebeur Eva - P50
6/2 - 6/0
12:15 PADEL HEREN 1 (P700 - P1000)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P1000 Vandelanotte Florian - P1000
Vandelanotte Kobe - P1000
Winnaar
De Weerdt Joris - P1000
Govaerts Bart - P1000
3/6 - 6/4 - 10/4
12:15 PADEL HEREN 1 (P700 - P1000)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P1000 Aerens Pieter-Jan - P1000
De Proost Arno - P700
Winnaar
Braet Nick - P1000
Nollet Ief - P1000
6/3 - 6/3
13:30 PADEL HEREN 1 (P700 - P1000)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P1000
Winnaar
Braet Nick - P1000
Nollet Ief - P1000
Coene Bram - P1000
Seminck Nicolas - P1000
6/2 - 7/6 (2)
13:30 PADEL HEREN 1 (P700 - P1000)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P1000 Coene Dominique - P1000
Martens Stieg - P700
Winnaar
De Weerdt Joris - P1000
Govaerts Bart - P1000
7/6 (6) - 6/3
13:30 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Blaton Sebbe - P200
De Vuyst Henk - P200
6/3 - 6/3
14:15 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Binnard Marc - P200
Woutters Christophe - P200
6/2 - 6/3
14:45 PADEL HEREN 1 (P700 - P1000)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P1000 De Weerdt Joris - P1000
Govaerts Bart - P1000
Winnaar
Braet Nick - P1000
Nollet Ief - P1000
6/4 - 4/6 - 10/5
14:45 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Heyvaert Wim - P200
Van Parys Donald - P200
6/3 - 6/3
14:45 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Butsraen Kyliaan - P200
Van Den Branden Sean - P200
6/3 - 6/4
15:30 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Bulcke Sam - P500
de Grave Stanislas - P300
6/3 - 6/2
15:30 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Van de Pontseele Luïs - P100
Van De Pontseele Timo - P200
6/2 - 4/6 - 10/2
15:30 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Heugeu Cedric - P200
Verduyn Tomas - P200
6/3 - 6/3
16:15 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 De Wael Gally - P500
Delobel Jean Charles - P300
6/3 - 6/3
16:45 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Hoet Gilles - P500
Pynckel Frank - P500
6/3 - 6/2
16:45 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Allemeersch Pablo - P500
Lierman Dries - P500
6/3 - 6/4
16:45 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Rotsaert Olivier - P200
Valcke Olivier - P200
7/6 (5) - 5/7 - 10/5
17:30 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Castermans Simon - P300
Neyrinck Filip - P500
4/6 - 6/0 - 10/4
17:30 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Bourdon Nick - P500
Vanhecke Christophe - P500
6/4 - 6/4
18:30 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Pleysier Noah - P500
Remmery Edward - P500
5/7 - 7/5 - 10/5