Dagplanning van

  • Datum 23/08/2021 - 29/08/2021
  • Aantal inschrijvingen 48
  • Week 34
  • Adres Sportstraat 7
    9820 Merelbeke
  • Gewest Oost-Vlaanderen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Thienpont Caroline - P100
Thienpont Steffen - P100
6/4 - 6/3
09:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Claeys Katrien - P100
Diependaele Piet - P100
6/3 - 6/2
09:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Caspeele Nastassia - P50
Claus Frederick - P100
7/6 - 7/6
10:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Clauws Lien - P50
Raman Jurgen - P100
Ooghe Winny - P100
Van Huffel Bart - P100
6/2 - 6/1
10:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 D'haen Sabine - P100
Van Rensbergen Gilles - P100
6/2 - 6/1
10:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Aelbrecht Evelien - P50
Dewolf Wouter - P100
6/3 - 6/2
10:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Van Der Hooft Julie - P100
Cattoor Steven - P100
7/6 - 7/6
11:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Clauws Lien - P50
Raman Jurgen - P100
Verschueren Hermine - P50
Delepierre Dany - P100
6/4 - 6/3
11:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Vanheuverzwijn Laura - P50
Vermeulen Jonas - P100
6/2 - 6/2
11:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Van De Putte Ilse - P50
Vandriessche Wim - P100
6/4 - 6/4
11:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Vergeynst Justine - P50
Stockman Steven - P100
7/6 - 6/7 (10) - 10/7
12:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Teerlinck Micheline - P100
Bondroit Nico - P100
6/4 - 4/6 - 10/7
12:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Clauws Lien - P50
Raman Jurgen - P100
6/4 - 6/2
13:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Gyselbrecht Laura - P50
Meulman Bas - P100
6/1 - 6/4
14:00 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 De Vrindt Christel - P100
Schaubroeck Koen - P200
6/4 - 6/3
14:00 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Defever Elien - P200
Van Durmen Gilles - P100
6/4 - 6/4
14:00 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Verstuyft Sylvie - P200
Van Durme Bart - P100
7/6 - 7/6
15:00 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Bontinck Sabine - P200
Van Meirhaeghe Stevie - P200
4/6 - 7/6 (11) - 14/12
15:00 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 D'hoore Astrid - P100
De Vetter Frederik - P200
6/2 - 6/4
16:00 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Van Bruyssel Jessica - P200
Van Bruyssel Erwin - P100
6/1 - 6/3