Dagplanning van

  • Datum 23/08/2021 - 29/08/2021
  • Aantal inschrijvingen 62
  • Week 34
  • Adres 17 Esk. Licht Vliegwezenlaan 2
    2490 Balen
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Van Den Bossche Franne - P50
Vandevenne Stephen - P100
6/4 - 6/4
09:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Cleiren Petra - P100
Schruers Yves - P100
6/2 - 6/1
09:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Stas Eva - P100
Verjans Michael - P100
Sweron Leen - P100
Thorez Janik - P100
6/2 - 6/1
09:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Dechamps Anne-Sophie - P100
Kenens Simon - P100
7/6 - 7/6
14:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Meus Jeffrey - P100
Vanesch Dennis - P100
6/4 - 6/3
14:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Hannes Gert - P100
Thorez Janik - P100
6/4 - 6/3
14:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Vanholst Kenneth - P100
Willekens Pieter - P100
6/0 - 6/0
14:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Bammens Geert - P100
Mikunda Bart - P100
Kennis Glenn - P100
Noukens Gerry - P100
6/4 - 6/3
15:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200
Winnaar
Daems Senne - P200
Oeijen Gunther - P200
Berghmans Wim - P200
Van Roosbroeck Hans - P200
7/6 (5) - 6/7 (5) - 10/7
15:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Grondelaers Jimmy - P200
Indesteege Peter - P100
Winnaar
Soontjens Koen - P200
Vos Sven - P200
7/6 (5) - 7/6 (5)
16:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Hens Steven - P200
Peeters Peter - P200
Winnaar
Soontjens Koen - P200
Vos Sven - P200
7/5 - 3/6 - 11/9
16:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Daems Senne - P200
Oeijen Gunther - P200
7/5 - 6/4
18:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300 Hertogs Koen - P300
Sweron Bart - P200
Winnaar
Moors Cis - P300
Verrydt Brent - P300
6/1 - 6/1
18:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300 Abrams Jimte - P300
Vangeel Jente - P300
Winnaar
Gelade Steven - P200
Vets Yuri - P300
6/4 - 6/4
18:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300
Winnaar
Claes Gil - P300
Vos Dries - P300
Hansoul Jasper - P300
Loncke Geert - P300
7/6 - 7/6