Dagplanning van

  • Datum 13/09/2021 - 19/09/2021
  • Aantal inschrijvingen 123
  • Week 37
  • Adres Zomerloosstraat 48
    8470 Gistel
  • Gewest West-Vlaanderen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Proot Pieter - P100
Spillier Alexander - P200
6/3 - 6/2
10:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Inghelbrecht Kris - P200
Vanhonsebrouck Birger - P100
6/3 - 6/3
10:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Makelberge Maxim - P200
Van Huffel Jonny - P200
6/4 - 6/3
11:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Laga Sandy - P50
Casteleyn Sven - P100
Gutschoven Anke - P50
Bracke Benjamin - P100
6/0 - 6/1
11:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Deblaere Kimberly - P50
Bultinck Tjörven - P100
6/2 - 6/1
11:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Gouwy Lisa - P50
Verlinde Dylan - P100
6/2 - 6/2
11:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Feys Maura - P100
Proot Pieter - P100
Knopf Florence - P50
De Ruyter Robben - P100
6/2 - 6/2
11:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Annys Nicolas - P100
De Cock Bjorn - P200
6/2 - 4/6 - 10/7
11:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Grillet Mathieu - P200
Van Beneden Jeroen - P200
6/2 - 6/1
12:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300 Caryn Bert - P300
Van Hecke Nico - P300
6/2 - 6/2
12:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300
Winnaar
Van Acker Jos - P300
Vergote Ward - P300
Stevens Sven - P300
Vermeulen Dany - P200
6/2 - 6/3
13:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Radulescu Sorin - P500
Vandeputte Bram - P500
6/2 - 6/2
13:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300 Dermaut Tom - P300
Vermoote Silvester - P300
6/2 - 6/2
14:00 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Vermeulen Stephanie - P200
Adjou Keenan - P100
6/2 - 6/2
14:00 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Van Den Bossche Gwendy - P200
Taets Nico - P200
6/4 - 6/3
14:00 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Duysburgh Claudia - P200
Van Den Branden Sean - P200
7/6 (5) - 7/6 (5)
14:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300 Allewaert Bert - P300
Vanhee Vincent - P200
6/3 - 6/3
15:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Brackx Frederik - P500
De Muinck Bodhi - P500
Winnaar
De Groote Robbe - P300
Gilis Wim - P500
6/2 - 6/2
15:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Bossier Michael - P500
Van Broeck Gunther - P500
6/3 - 6/4