Dagplanning van

  • Datum 21/06/2021 - 27/06/2021
  • Aantal inschrijvingen 130
  • Week 25
  • Adres Zomerloosstraat 48
    8470 Gistel
  • Gewest West-Vlaanderen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Emmaneel Jeroen - P200
Vanhaecke NICK Gerard - P200
6/3 - 6/2
10:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Van Wonterghem Steve - P200
Woutters Christophe - P200
6/4 - 6/3
10:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Rousselle Matthieu - P200
Van Den Daele Emiel - P200
7/5 - 7/5
10:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Verduyn Tomas - P200
Verplancke Thomas - P200
Winnaar
Popeye Ciryk - P100
Ramon Florian - P200
7/5 - 7/5
11:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Kesteloot Leen - P50
Vanhonsebrouck Birger - P100
6/2 - 6/2
11:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Pelkmans Kelly - P50
Boelens Robin - P100
6/4 - 6/4
11:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Feys Maura - P100
Adjou Keenan - P100
Vercauteren Noella - P100
Heggerick Wim - P100
7/5 - 7/5
11:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Willem Silke - P50
De Lissnyder Glenn - P100
7/5 - 7/6 (3)
12:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300 Francois Philippe - P300
Van Acker Jos - P300
6/0 - 6/0
12:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300 Herman Peter - P300
Vanden Berghe Alain - P300
Winnaar
Billiet Wim - P300
Willems Jean - P300
6/1 - 6/1
12:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300 Deklerck Jonas - P300
Vermeulen Jannes - P300
Winnaar
Benais Vincent - P200
Samyn Wout - P300
6/3 - 6/2
13:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Bourdeaud'hui Wesly - P500
Jauquet Dominique - P500
6/1 - 6/1
13:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Onderbeke Kevin - P300
Roose Kurt - P500
6/4 - 6/3
13:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Casteleyn Maarten - P500
Vanhoutte Thorkild - P500
7/5 - 7/5
13:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Cosman Sebastiaan - P500
Lierman Dries - P500
7/5 - 7/6 (5)
13:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300 Bachofner Pancho - P300
Van Den Branden Sean - P200
7/5 - 7/5
14:00 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Storme Stephanie - P200
Hubert Koen - P200
6/2 - 6/2
14:00 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Deputter Melissa - P200
Boeraeve Andy - P200
6/3 - 6/2
14:00 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Ragozina Svetlana - P100
Van Beneden Wout - P200
6/4 - 6/4
14:00 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Boncquet Sara - P100
Van Beneden Jeroen - P200
7/5 - 7/5