Dagplanning van

  • Datum 02/08/2021 - 08/08/2021
  • Aantal inschrijvingen 148
  • Week 31
  • Adres Kattenbroek 33
    2650 Edegem
  • Gewest Antwerpen
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300
Winnaar
Thomas Anton - P300
Thomas Arne - P300
Heuring Ken - P300
Inverso Santiago - P200
6/4 - 6/3
10:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300 Denckens Dimitri - P300
Vanlook Ben - P300
Winnaar
Swinnen Wim - P300
Waem Mattias - P300
6/4 - 6/3
10:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Derkinderen Alexander - P100
Derkinderen Rudi - P100
6/3 - 6/2
10:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Weerdt Michiel - P100
Pailler Axel - P100
6/3 - 6/2
10:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Baere Francis - P100
Van Remoortel Nils - P100
6/3 - 6/2
10:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Carlier Koen - P100
Guns Jan - P100
Smets Enzo - P100
Vandersaenen Bart - P100
6/2 - 6/2
10:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Claes Danny - P100
De Boeck Filip - P100
Winnaar
Hermans Jef - P100
Hermans Simon - P100
6/1 - 6/1
10:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300 Broes Jordi - P200
Saenen Yannick - P300
6/4 - 6/4
10:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300 Fol Mauro - P200
Verbesselt Evert - P300
6/4 - 6/4
11:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Nguyen Kendrick - P100
Thielemans Don - P100
Winnaar
Hermans Jef - P100
Hermans Simon - P100
6/3 - 6/2
11:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300
Winnaar
Thomas Anton - P300
Thomas Arne - P300
Sneyers Hans - P200
Van De Leur Philip - P300
6/2 - 6/7 - 10/4
11:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300 Swinnen Wim - P300
Waem Mattias - P300
4/6 - 6/2 - 10/8
11:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Carlier Koen - P100
Guns Jan - P100
Coenegracht Pascal - P100
De Boeck Tim - P100
6/4 - 6/3
11:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Luyten Tim - P100
Verlinden Jens - P100
6/3 - 6/2
11:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Roef Dylan - P100
Roef Kevin - P100
6/4 - 6/3
12:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Van Bouwel Jens - P100
Vander Eycken Zeger - P100
Winnaar
Hermans Jef - P100
Hermans Simon - P100
6/1 - 3/6 - 10/5
12:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300
Winnaar
Thomas Anton - P300
Thomas Arne - P300
Beeckmans Victor - P200
De Cock Roel - P300
6/4 - 6/3
12:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Carlier Koen - P100
Guns Jan - P100
6/4 - 5/7 - 10/8
13:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Hermans Jef - P100
Hermans Simon - P100
6/4 - 7/6
15:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Declerck Kurt - P500
Weynen Ian - P500
6/3 - 6/2
15:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 De Peuter Tom - P500
De Smet Thomas - P500
7/6 - 7/6
15:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Dooremont Kjell - P200
Mannaert Kristof - P200
6/2 - 6/1
15:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Moens Bart - P100
Vanderschelde Koen - P200
6/3 - 6/2
15:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Vanderheyden Jasper - P100
Vercammen Olivier - P200
6/4 - 6/4
15:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Van Damme Jan-Maarten - P200
Van Reeth Arno - P200
7/6 - 6/7 - 10/7
16:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 De Wilder Gertjan - P500
Magnus Stan - P200
6/3 - 6/4
16:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Schmitt Dieter - P200
Van De Velde Yannis - P100
6/2 - 6/1
16:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Dahlgren Nils - P100
Hanssens Thomas - P200
6/4 - 6/4
16:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Lathouwers Erkki - P200
Somers Nico - P200
6/3 - 6/2
17:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Cammaert Koen - P200
Van Dijck Jonathan - P200
6/1 - 6/1
17:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Broes Jordi - P200
Van het Groenewoud Nicolas - P200
6/2 - 6/1
17:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Bulens Danny - P200
De Beus Steven - P200
6/2 - 6/2
17:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Beeckmans Victor - P200
Meulders Bart - P200
6/4 - 6/3
18:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Mariens Max - P100
Van Bouwel Gilles - P200
6/2 - 6/4
18:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Heeman Tom - P200
Vermeulen Dominic - P200
6/1 - 6/1
19:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Daniel Stephane - P200
Englebert Laurent - P200
6/1 - 6/4