Dagplanning van

  • Datum 16/08/2021 - 21/08/2021
  • Aantal inschrijvingen 53
  • Week 33
  • Adres Hof-ter-Burstbaan 13
    9280 Lebbeke
  • Gewest Oost-Vlaanderen
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Daelman Annemie - P100
Van Rykeghem Ingrid - P100
7/6 - 7/6
09:00 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Neve Lotte - P100
D'Heer Liesbeth - P100
6/2 - 6/2
09:00 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Cornet Kathy - P100
De Cock Bianca - P100
6/1 - 6/1
09:00 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Deserranno Floor - P50
Pieters Morgane - P100
7/6 - 7/6
09:45 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Ridder An - P100
Vandesype Jana - P100
3/6 - 6/4 - 10/6
09:45 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Sacré Lies - P100
Van Herbruggen Els - P100
4/6 - 6/4 - 10/4
11:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300 Scherens Frederik - P300
Smets Kristof - P200
7/6 - 7/6
11:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300
Winnaar
De Ridder Cedric - P300
Loos Sven - P300
Ringoet Evert - P300
Schauwers Arne - P300
6/4 - 6/3
11:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300 Laenen Gert - P300
Van Hassel Matthias - P300
6/3 - 6/2
11:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300 Simons Nicolas - P300
Steenland Brent - P300
7/6 (2) - 6/7 (2) - 10/7
11:45 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300 Desmet Jo - P300
Vande Moortele Jorn - P300
6/1 - 7/6 (6)
11:45 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300
Winnaar
De Ridder Cedric - P300
Loos Sven - P300
De Landtsheer Jan - P300
Waeben Gert-Jan - P300
6/3 - 6/2
12:00 PADEL DAMES 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Van Damme Veerle - P100
Van Den Driessche Katrien - P200
6/2 - 6/1
12:00 PADEL DAMES 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Coignau Inge - P200
Sermant Noémi - P200
Winnaar
Claus Evelien - P200
Claus Karen - P200
6/4 - 6/3
12:45 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300 De Ridder Cedric - P300
Loos Sven - P300
3/6 - 7/6 (3) - 10/4
13:00 PADEL DAMES 5 (P100 - P200)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Claus Evelien - P200
Claus Karen - P200
6/4 - 6/2
16:00 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Dullaerts Karolien - P200
Scheirlinckx Sven - P100
6/1 - 6/1
16:00 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Heirwegh Annelore - P100
Herwege Ward - P200
6/1 - 6/1
16:00 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Vanderstappen Amber - P100
Vande Moortele Tibo - P200
6/3 - 6/2
16:00 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Vander Vorst Kristel - P200
Callebaut Luc - P200
6/4 - 6/3