Dagplanning van

  • Datum 05/07/2021 - 10/07/2021
  • Aantal inschrijvingen 64
  • Week 27
  • Adres Hof-ter-Burstbaan 13
    9280 Lebbeke
  • Gewest Oost-Vlaanderen
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300 Hofman Rutger - P300
Saerens Franky - P300
6/4 - 6/3
09:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300 Appels Robbe - P300
Leijssen Rik - P300
7/5 - 6/4
09:45 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300 Baetens Jeroen - P200
Van Den Eede Jens - P200
Winnaar
Thomas Anton - P300
Thomas Arne - P300
7/5 - 6/4
09:45 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300
Winnaar
Mulia Tony - P300
Veen Patrick - P300
Van Hout Jan - P300
Vranken Jens - P300
6/3 - 6/2
09:45 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300 Priem Mats - P200
Priem Rob - P300
6/3 - 6/2
09:45 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300 Baetens Yves - P300
Boom Shenzi - P300
7/5 - 6/4
11:00 PADEL DAMES 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Broodtaerts Elien - P200
Ponsin Iris - P100
6/0 - 6/0
11:00 PADEL DAMES 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Heyndrickx Ellen - P200
Van Der Jeught Marie - P100
6/4 - 6/4
11:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300 De Landtsheer Jan - P300
Muyldermans Robbe - P300
6/4 - 6/4
11:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300 Mulia Tony - P300
Veen Patrick - P300
Winnaar
Thomas Anton - P300
Thomas Arne - P300
7/6 (5) - 7/5
12:00 PADEL DAMES 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200
Winnaar
Jansen Litte - P200
Vynckier Lien - P200
Garré Maaike - P100
Wuytack Katrien - P200
6/4 - 6/4
12:00 PADEL DAMES 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 De Smedt Jera - P200
Van Cauteren Veerle - P200
Winnaar
Claus Karen - P200
Sermant Noémi - P200
7/5 - 6/4
12:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Vanhauwe Jonas - P500
Vanhauwe Peter - P500
6/3 - 6/2
12:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Loos Sven - P300
Van Cappellen Carl - P500
6/4 - 6/3
12:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300 Thomas Anton - P300
Thomas Arne - P300
7/6 (2) - 6/0
13:00 PADEL DAMES 5 (P100 - P200)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Jansen Litte - P200
Vynckier Lien - P200
Winnaar
Claus Karen - P200
Sermant Noémi - P200
2/6 - 6/4 - 10/3
13:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500
Winnaar
Beke Tom - P500
Mees Joris - P300
Sweerman Miel - P500
Van Damme Nils - P300
6/3 - 6/2
13:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500
Winnaar
De Decker Tim - P500
De Pauw Kurt - P500
De Vleeschouwer David - P500
Nykjaer Vincent - P300
6/4 - 6/3
14:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 De Decker Tim - P500
De Pauw Kurt - P500
Winnaar
Beke Tom - P500
Mees Joris - P300
6/1 - 6/1
14:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Boom Shenzi - P300
Van De Venne Yves - P500
7/5 - 4/6 - 11/9
15:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Beke Tom - P500
Mees Joris - P300
6/4 - 6/4
16:00 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 De Visscher Katrien - P200
Moens Jeroen - P200
6/1 - 6/1
16:00 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Verstuyft Sylvie - P200
Van Durme Bart - P100
6/3 - 6/2
16:00 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200
Winnaar
Claus Karen - P200
Van Damme Ken - P100
Cortier Kathy - P200
De Saeger Christian - P200
6/4 - 6/4
17:00 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Claus Karen - P200
Van Damme Ken - P100
6/4 - 4/6 - 11/9
17:00 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Taelemans Charlotte - P200
Huysmans Seppe - P100
6/4 - 6/2
18:00 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Hendrix Evy - P200
Verbeken Kristof - P200
6/1 - 5/7 - 14/12