Dagplanning van

  • Datum 09/08/2021 - 15/08/2021
  • Aantal inschrijvingen 61 / 64
  • Week 32
  • Adres Pittemstraat 58
    8760 Meulebeke
  • Gewest West-Vlaanderen
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:30 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Sinnesael Pieter-Jan - P200
Vanhoutte Aaron - P200
6/1 - 6/1
09:30 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Baekelandt Jens - P200
Porteman Stijn - P200
6/3 - 6/3
09:30 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200
Winnaar
Acou Geoffrey - P200
Tamsin Joeri - P200
Deriemaeker Tom - P200
Dermul Stijn - P200
6/4 - 6/4
10:15 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Heyman Sofie - P50
Hoste Barbara - P100
6/1 - 6/1
10:15 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Bousson Veronique - P50
Roets Justine - P100
7/6 - 7/6
10:15 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Maddens Glenn - P200
Monseré Kevin - P200
6/4 - 6/3
10:15 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Lammertijn Kevin - P200
Rosseel Dominik - P200
7/6 - 7/6
11:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Belaen Jelle - P200
De Coninck Kevin - P200
6/1 - 6/1
11:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Gabriels Brent - P200
L'Ecluse Jonas - P200
6/3 - 6/2
11:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Acou Geoffrey - P200
Tamsin Joeri - P200
6/4 - 6/3
11:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Broux Marchiel - P200
Declercq Frederik - P200
6/4 - 6/4
12:00 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Raes Annemie - P100
Rampelberg Helke - P100
Winnaar
Feys Maura - P100
Willem Silke - P50
6/3 - 6/4
12:00 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Deserranno Floor - P50
Pieters Morgane - P100
6/4 - 6/4
12:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 De Wever Pieter - P200
Schoonjans Halewijn - P200
6/2 - 4/6 - 10/8
12:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Brown Quinten - P100
Van Daele Mathias - P200
7/5 - 5/7 - 12/10
13:00 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Feys Maura - P100
Willem Silke - P50
6/3 - 7/5
13:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Beels Sebastien - P200
Norga Pieter - P200
6/2 - 7/6
14:30 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 De Waele Inge - P200
Lammertijn Kevin - P200
6/3 - 6/4
14:30 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Vandeputte Tanja - P200
Demeestere David - P200
6/4 - 6/3
14:30 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Dewachter Davy - P500
Jauquet Dominique - P500
6/3 - 6/4
14:30 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Depla Dries - P500
Vergote Stefaan - P500
6/4 - 6/3
15:30 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Neyrinck Larissa - P200
Vanaudenaerde Tim - P200
6/2 - 6/0
15:30 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200
Winnaar
Bogaert Lara - P200
Belaen Jelle - P200
Pieters Morgane - P100
Isebaert Mathias - P200
6/3 - 6/3
15:30 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Courtois Olivier - P500
Spreuwers Kurt - P500
6/2 - 6/2
15:30 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 De Muinck Bodhi - P500
Duhou Milan - P300
6/4 - 1/6 - 10/6
16:30 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200
Winnaar
Bogaert Lara - P200
Belaen Jelle - P200
De Decker Babette - P200
Carette Olivier - P200
6/3 - 6/2
16:30 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Deketelaere Johan - P500
Van Pottelberghe Geert - P500
7/5 - 6/2