Dagplanning van

  • Datum 23/08/2021 - 29/08/2021
  • Aantal inschrijvingen 93 / 96
  • Week 34
  • Adres Oude Steenweg 66
    2280 Grobbendonk
  • Gewest Antwerpen
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Sijtsma Anke - P100
Verlinden Charlotte - P100
6/1 - 6/2
09:00 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Beleyr Elke - P50
Leysen Jessie - P100
6/2 - 6/2
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Cnaep Jonas - P100
Gouweloose Wietse - P100
6/1 - 6/0
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Garrote Mendez Mario - P100
Swinnen Stijn - P100
7/5 - 6/4
09:45 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Laet Jelke - P100
Janssens Vanessa - P100
6/1 - 6/1
09:45 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
De Wit Laura - P100
Mees Lana - P50
Crauwels Lore - P100
Geudens Kristien - P50
6/4 - 6/4
09:45 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Groof Maarten - P100
Vanhoolandt Christophe - P100
6/4 - 6/3
13:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300
Winnaar
Gils Dries - P300
Stoel Olivier - P300
Kesselaers Jonas - P300
Vande Sompele Dag - P300
6/1 - 6/2
13:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 De Jong Stef - P300
Horsten Stijn - P300
6/3 - 6/4
13:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Renders Olivier - P200
Wuyts Maxim - P300
6/3 - 6/3
13:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300
Winnaar
Mulia Tony - P300
Veen Patrick - P300
Geboers Joost - P300
Verheyden Bart - P200
6/1 - 6/2
15:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200
Winnaar
De Smet Toon - P100
Moens Geert - P200
Broes Jordi - P200
Van het Groenewoud Nicolas - P200
6/3 - 7/5
15:45 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Geudens Tomas - P200
Spruyt Stef - P200
Winnaar
Oosters Jan - P200
Wittel Sigi - P200
6/3 - 6/4
15:45 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Bellens Kristof - P200
Leenders Michel - P200
6/3 - 6/2
16:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500
Winnaar
Bervoets Nick - P500
Goysens Tom - P500
Kenis Jesse - P500
Van Oncen Tom - P300
7/6 (4) - 2/6 - 10/7