Dagplanning van

  • Datum 16/08/2021 - 29/08/2021
  • Aantal inschrijvingen 584
  • Week 34
  • Adres Sportlaan 22
    3582 Koersel
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
08:30 ENKEL HEREN 35 5 (15 - 30)
1/2 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Sneyers Jeroen - 25 ptn 6/4 - 6/1
09:00 DUBBEL DAMES 8 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Moons Mariet - 3 ptn
Switten Sabine - 5 ptn
Bollen Loes - 3 ptn
Engelen Stefanie - 5 ptn
6/2 - 1/6 - 10/7
09:00 DUBBEL HEREN 5 (20 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Bloemen Theo - 25 ptn
Dekort Eric - 35 ptn
Winnaar
Luts Gert Jan - 5 ptn
Luts Ides - 30 ptn
6/2 - 7/6 (3)
09:00 ENKEL HEREN 2 (75 - 90)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Micheels Dieter - 90 ptn
Petrov Filip - 90 ptn 6/3 - 6/4
09:00 ENKEL JONGENS U15 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Van Herck Lander - 10 ptn
Winnaar
Camps Rune - 10 ptn
6/4 - 4/6 - 6/4
09:30 DUBBEL DAMES 6 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Claes Ankie - 20 ptn
Janssen Joyce - 5 ptn
Luts Valerie - 10 ptn
Mols Anja - 15 ptn
7/6 (4) - 6/4
10:30 ENKEL JONGENS U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Kopriva Kiano - 13.3 (15 ptn)
Goyens Mats - 13.4 (10 ptn) 6/0 - 6/0
11:00 DUBBEL GEMENGD 5 (20 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Ferson Melissa - 15 ptn
Tips Bart - 35 ptn
Winnaar
Snoekx Janne - 20 ptn
Moons Yannick - 30 ptn
4/6 - 6/4 - 10/3
11:00 DUBBEL HEREN 3 (80 punten - 120 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Gorissen Maarten - 55 ptn
Vandeweeghde Jelle - 65 ptn
Winnaar
Scarpone Tomas - 85 ptn
Synaeve Bart - 10 ptn
6/4 - 0/6 - 10/8
11:00 ENKEL HEREN 35 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Vancamp Robby - 70 ptn
Vossen Nico - 70 ptn 6/3 - 3/6 - 6/1
11:00 ENKEL HEREN 35 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Huysmans Jochen - 30 ptn
Mangelschots Rudi - 30 ptn 6/0 - 6/4
11:00 ENKEL MEISJES U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Geypens Jade - 13.3 (15 ptn)
Renders Roos - 13.4 (10 ptn) 6/3 - 6/2
12:30 DUBBEL GEMENGD 6 (10 punten - 30 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Eben Loes - 20 ptn
Otto Wesley - 5 ptn
Cox Saskia - 10 ptn
Wolfs Foeke - 20 ptn
6/3 - 6/1
12:30 ENKEL JONGENS U13 3 (13.8 - 13.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Schoemans Geoffrey - 13.6 (3 ptn)
Winnaar
Maes Lars - 13.6 (3 ptn)
7/5 - 6/1
12:30 ENKEL MEISJES U13 3 (13.8 - 13.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Lenaerts Hanne - 13.7 (2 ptn)
Janssen Bo - 13.8 (1 ptn) 6/0 - 6/4
13:00 ENKEL DAMES 3 (35 - 60)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Peeters Maxe - 60 ptn
Winnaar
Ramaekers Lio - 30 ptn
6/1 - 7/6 (7)
13:00 ENKEL HEREN 35 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Verheyden Stein - 10 ptn
Vaes Janick - 5 ptn 6/2 - 7/6 (3)
13:00 ENKEL JONGENS U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Claes Tibe - 11.3 (15 ptn)
Brys Bent - 11.4 (10 ptn) 4/2 - 4/1
14:00 DUBBEL GEMENGD 4 (50 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Rogiers Laurien - 3 ptn
Vossen Nico - 75 ptn
Matton Femke - 10 ptn
Leen Alexander - 55 ptn
6/4 - 6/4
15:00 DUBBEL HEREN 6 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Hermans Hans - 25 ptn
Tsolakidis Leander - 3 ptn
Haeldermans Jan - 5 ptn
Kelchtermans Frank - 15 ptn
6/4 - 6/2
15:00 ENKEL DAMES 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Hermans Lauren - 10 ptn
Dehertog Livia - 10 ptn 6/0 - 6/1
15:00 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Dierckx Xander - 30 ptn
Bosmans Thalle - 25 ptn 7/6 (6) - 5/7 - 6/0
15:00 ENKEL MEISJES U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Hermans Juliette - 11.3 (15 ptn)
Lambrechts Geike - 11.4 (10 ptn) 4/2 - 4/2
15:30 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Schoefs Leijten - 50 ptn 6/4 - 6/2
17:00 DUBBEL GEMENGD 6 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Eben Loes - 20 ptn
Otto Wesley - 5 ptn
Winnaar
Keenens Vicky - 15 ptn
Van den Eynde Bart - 15 ptn
6/1 - 6/3
17:00 DUBBEL HEREN 7 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Braet Pieter - 5 ptn
Claes Stefaan - 10 ptn
Winnaar
Claes Pascal - 5 ptn
Leten Kevin - 10 ptn
6/4 - 6/2
17:00 ENKEL DAMES 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Ramaekers Lio - 30 ptn
Maex Amelie - 25 ptn 6/2 - 6/0
17:00 ENKEL HEREN 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Fransen Stijn - 70 ptn
Winnaar
Vanlommel Cas - 55 ptn
6/3 - 2/6 - 5/1 opgave
17:00 ENKEL HEREN 35 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Huybrechts Stijn - 35 ptn 6/1 - 6/0
17:00 ENKEL MEISJES U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Peeters Sam - 25 ptn
Vandijck Kato - 25 ptn 6/0 - 6/0
18:30 DUBBEL DAMES 5 (20 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Baert Hilde - 20 ptn
Claes Ankie - 20 ptn
Winnaar
Matton Femke - 10 ptn
Walthery Jessie - 25 ptn
7/6 (3) - 6/3
18:30 DUBBEL DAMES 7 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Beets Anja - 10 ptn
Borodajko Vira - 5 ptn
Winnaar
Rahne Monika - 10 ptn
Schuyten Sabine - 3 ptn
6/4 - 7/6 (2)
18:30 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Baeten Dries - 3 ptn 6/1 - 6/2
19:30 DUBBEL GEMENGD 7 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Crahay Aurelie - 10 ptn
Vandenberg Yves - 5 ptn
Poelmans Joyce - 10 ptn
Gebruers Glenn - 3 ptn
6/3 - 6/0