Dagplanning van

  • Datum 26/07/2021 - 01/08/2021
  • Aantal inschrijvingen 151
  • Week 30
  • Adres Kluisbergstraat 21
    3290 Diest
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
Pouleronde 1
CUPRA PADEL TOUR P50 Henderix Lien - P50
Peters Michelle - P50
9/4
09:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
Pouleronde 1
CUPRA PADEL TOUR P50 Levantaci Alexandra - P50
Van Kerckhoven Claire - P50
9/5
09:30 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
Pouleronde 2
CUPRA PADEL TOUR P50 Henderix Lien - P50
Peters Michelle - P50
9/0
09:30 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
Pouleronde 2
CUPRA PADEL TOUR P50 Levantaci Alexandra - P50
Van Kerckhoven Claire - P50
9/6
10:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
Pouleronde 3
CUPRA PADEL TOUR P50 Schraepen Inge - P50
Vervloet Inge - P50
9/5
10:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
Pouleronde 3
CUPRA PADEL TOUR P50 Henderix Lien - P50
Peters Michelle - P50
9/5
11:30 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
Pouleronde 1
CUPRA PADEL TOUR P50 Reynders Leen - P50
Vanvinckenroye Esther - P50
9/1
11:30 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
Pouleronde 1
CUPRA PADEL TOUR P50 Theys Nele - P50
Van Oudenhove Freya - P50
9/8
12:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
Pouleronde 2
CUPRA PADEL TOUR P50 Reynders Leen - P50
Vanvinckenroye Esther - P50
9/1
12:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
Pouleronde 2
CUPRA PADEL TOUR P50 Jaemers Sara - P50
Vanbilsen Kathleen - P50
9/2
12:30 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
Pouleronde 3
CUPRA PADEL TOUR P50 Reynders Leen - P50
Vanvinckenroye Esther - P50
9/1
12:30 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
Pouleronde 3
CUPRA PADEL TOUR P50 Jaemers Sara - P50
Vanbilsen Kathleen - P50
9/5
14:00 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
Pouleronde 1
CUPRA PADEL TOUR P100 Pauwels Griet - P100
Persoons Noor - P50
9/0
14:00 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
Pouleronde 1
CUPRA PADEL TOUR P100 Appels Sofie - P100
Jordens Kathleen - P100
9/2
14:30 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
Pouleronde 2
CUPRA PADEL TOUR P100 Pauwels Griet - P100
Persoons Noor - P50
9/2
14:30 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
Pouleronde 2
CUPRA PADEL TOUR P100 Kimpen Dorien - P100
Vanesch Samantha - P100
9/5
15:00 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
Pouleronde 3
CUPRA PADEL TOUR P100 Pauwels Griet - P100
Persoons Noor - P50
9/0
15:00 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
Pouleronde 3
CUPRA PADEL TOUR P100 Appels Sofie - P100
Jordens Kathleen - P100
9/2