Dagplanning van

  • Datum 17/07/2021 - 31/07/2021
  • Aantal inschrijvingen 446
  • Week 30
  • Adres Zeelaan 72
    8670 Koksijde
  • Gewest West-Vlaanderen
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 ENKEL HEREN 45 5 (3 - 10)
1/2 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Bonje Benny - 5 ptn Devos Robin - 10 ptn
16:00 DUBBEL HEREN 6 (10 punten - 30 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Boydens Didier - 5 ptn
Vandemoortele Kristof - 15 ptn
Viaene Wim - 10 ptn
Wydooghe Stephan - 15 ptn
16:00 DUBBEL HEREN 45 5 (6 punten - 15 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Van Der Meiren Willy - 5 ptn
Van Heulenberghe Luc - 10 ptn
Boonen Karl - 3 ptn
Van Dosselaer Marc - 10 ptn
16:00 ENKEL HEREN 35 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Vandaele Eric - 30 ptn De Laere Geert - 20 ptn
16:30 ENKEL HEREN 35 4 (35 - 50)
1/2 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Feys Noel - 40 ptn Van Der Heyden Ignace - 45 ptn
16:30 ENKEL HEREN 55 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Eeckhout Paul - 10 ptn Bincquet Peter - 5 ptn
17:30 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
1/2 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Saey Lukas - 20 ptn Bremeesch Thijs - 25 ptn
17:30 ENKEL HEREN 45 4 (15 - 30)
1/2 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Osaer Michael - 30 ptn Lingier Joris - 25 ptn
18:00 DUBBEL DAMES 7 (6 punten - 15 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Boffé Ann - 5 ptn
Hoornaert Sophia - 10 ptn
Dezeure Tine - 3 ptn
Pauwels Nathalie - 10 ptn
18:00 DUBBEL GEMENGD 5 (20 punten - 60 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Marchand Elke - 50 ptn
Dekeyzer Mathias - 10 ptn
Meheus Joke - 30 ptn
Ternier Karel - 3 ptn
18:00 ENKEL DAMES 3 (35 - 60)
1/2 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Van Holm Michelle - 55 ptn Sinnaeve Fran - 55 ptn
18:00 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
1/2 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Bommelyn Bart - 10 ptn Persoone Xander - 3 ptn
19:00 DUBBEL DAMES 7 (6 punten - 15 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Recour Delphine - 5 ptn
Romon Bea - 10 ptn
Ingelbrecht Kate - 5 ptn
Maquestiau Chloe - 10 ptn
19:00 ENKEL DAMES 4 (15 - 30)
1/2 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Wienken Niurka - 25 ptn Leroux Sophie - 30 ptn
19:00 ENKEL HEREN 3 (55 - 70)
1/2 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Vandepoele Nand - 65 ptn Van Beneden Jeroen - 65 ptn
19:30 ENKEL DAMES 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Monteyne Laura - 3 ptn Coene Louise - 5 ptn
19:30 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
1/2 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Van Beneden Wout - 35 ptn Leroux Arnaud - 45 ptn
20:30 DUBBEL DAMES 5 (20 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Delmaere Sabien - 25 ptn
Dewulf Fabienne - 30 ptn
Cocheteux Nathalie - 20 ptn
De Batselier Kim - 30 ptn
21:00 DUBBEL DAMES 6 (10 punten - 30 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Carna Myriam - 15 ptn
De Haeck Ann - 15 ptn
Baret Els - 15 ptn
Greefs Keira - 15 ptn
21:00 DUBBEL HEREN 2 (110 punten - 150 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Ducastel Olivier - 55 ptn
Vandevelde Lorens - 60 ptn
Beynen Kurt - 75 ptn
De Baerdemaeker Roel - 75 ptn