Dagplanning van

  • Datum 12/07/2021 - 18/07/2021
  • Aantal inschrijvingen 132 / 132
  • Week 28
  • Adres Filip Williotstraat 1
    2600 Berchem (Antwerpen)
  • Gewest Antwerpen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 PADEL DAMES 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Diddens Els - P200
Vermeiren Wendy - P100
7/6 (7) - 7/6 (5)
09:00 PADEL DAMES 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 De Laet Ann - P100
Veltmans Inge - P200
6/3 - 6/2
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Meeusen MAts - P100
Vranken Koen - P100
6/2 - 6/2
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Mertens Robbe - P100
Vets Tom - P100
6/1 - 6/1
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Massart Gilles - P100
Massart Michiel - P100
6/3 - 6/2
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Gils Steven - P100
Istas Gaetan - P100
6/4 - 6/4
10:00 PADEL DAMES 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Baele Nancy - P200
Lenders Evelyne - P200
6/2 - 7/5
10:00 PADEL DAMES 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Anthonis Annelies - P200
Suy Stephanie - P200
6/3 - 3/6 - 12/10
10:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 De Neef Barbara - P50
Wellens Catherina - P50
3/6 - 6/3 - 10/5
10:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 De Pater Stephanie - P50
Van de Vel Katey - P50
6/4 - 6/1
10:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Coenegracht Pascal - P100
De Boeck Tim - P100
6/4 - 6/3
10:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Merckx Koen - P100
Nguyen Kendrick - P100
6/4 - 6/3
10:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Carlier Koen - P100
Fierens Sven - P100
Dekeukelaere Ben - P100
L'Allemand Thomas - P100
6/4 - 6/4
10:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Billast Robby - P100
Put Maxim - P100
7/6 (5) - 6/7 (4) - 10/7
11:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300 De Block Bart - P300
De Dobbeleer Björn - P300
6/4 - 6/3
11:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300 Boom Shenzi - P300
Vanpeene Kristof - P300
Winnaar
Mulia Tony - P300
Veen Patrick - P300
7/6 (5) - 7/6 (5)
11:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300 Rooms Bernard - P300
Thomas Anton - P300
7/6 (6) - 6/7 (5) - 10/7
11:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Clauwers Quinten - P100
Rutten Joppe - P100
7/5 - 6/4
11:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Martinus Jens - P100
Van Den Boogaert Benneth - P100
Winnaar
Carlier Koen - P100
Fierens Sven - P100
7/6 (3) - 6/4
11:15 PADEL DAMES 5 (P100 - P200)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Borgions Els - P200
Goormans Christel - P200
6/2 - 6/2
11:15 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Bracke Nathalie - P50
Sprengers Kathy - P50
6/3 - 6/2
11:15 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300 Onghena Frederic - P200
Pittomvils Cedric - P300
6/3 - 6/2
12:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300
Winnaar
Mulia Tony - P300
Veen Patrick - P300
Steenkiste Wim - P200
Van Hassel Matthias - P300
6/3 - 6/2
12:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300 Mertens Wim - P300
Van Den Bergh Nico - P300
6/3 - 6/2
12:15 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Carlier Koen - P100
Fierens Sven - P100
7/6 (4) - 6/1
12:30 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Declerck Kurt - P500
Veestraeten Jody - P300
7/6 (3) - 6/7 (2) - 10/7
12:30 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Janssen Björn - P500
L'Allemand Chris - P500
6/3 - 6/2
12:30 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Roland Stefan - P300
Van Den Broeck Seppe - P500
6/1 - 6/1
12:30 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Borstlap Lars - P500
Wyseure Jeroen - P300
7/6 (3) - 6/7 (4) - 10/7
13:30 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Van Damme Nils - P300
Van Der Plas Yannick - P500
6/4 - 6/4
13:30 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Feyen Nicolas - P500
Van Maldeghem Michiel - P500
6/0 - 6/2
13:30 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300
Winnaar
Mulia Tony - P300
Veen Patrick - P300
Bolsius Stefaan - P300
Roland Stefan - P300
1/6 - 6/3 - 10/1
13:30 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200
Winnaar
Bruin Jeroen - P200
Peeters Dave - P200
Dendale Maxim - P200
Van Den Elsacker Kasper - P200
6/0 - 6/0
13:30 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Otzipka Ian - P200
Van Reeth Arno - P200
Winnaar
De Boeck Tim - P100
Moens Geert - P200
6/2 - 6/2
13:30 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Roels Emmanuel - P200
Van Bouwel Gilles - P200
6/4 - 6/3
13:30 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200
Winnaar
Dom Stijn - P100
Dom Wouter - P200
Bormans Nathan - P200
Roye Ruben - P200
7/6 (1) - 6/7 (2) - 10/7
14:30 PADEL DAMES 3 (P200 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 De Graeve Jentl - P500
Jacobs Nele - P500
6/0 - 4/6 - 10/5
14:30 PADEL DAMES 3 (P200 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500
Winnaar
De Block Eva - P500
Maligo Marie - P500
De Winter Laura - P500
Van Oproy Lynn - P500
6/1 - 6/1
14:30 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200
Winnaar
Bruin Jeroen - P200
Peeters Dave - P200
Dom Stijn - P100
Dom Wouter - P200
6/3 - 7/5
14:30 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200
Winnaar
De Boeck Tim - P100
Moens Geert - P200
Devriendt Ken - P100
Liekens Benny - P200
7/6 (3) - 6/2
14:45 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Wellens Catherina - P50
Swinnen Stijn - P100
6/3 - 6/2
14:45 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Smets Sophie - P50
Delen Damien - P100
De Block Gitte - P50
De Block Donaat - P100
6/3 - 6/2
14:45 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Sprengers Kathy - P50
Van Dyck Kristof - P100
6/4 - 6/3
14:45 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Van Den Kinschot Nomi - P50
Lagrange Frederic - P100
7/6 (4) - 6/7 (5) - 10/5
14:45 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 De Vylder Tibo - P500
Matthyssens Thibo - P500
7/6 (6) - 6/2
15:45 PADEL DAMES 3 (P200 - P500)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 De Block Eva - P500
Maligo Marie - P500
6/2 - 6/2
15:45 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Asselman Sophie - P100
Cornelis Yvan - P100
6/7 (5) - 6/2 - 11/9
15:45 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Smets Sophie - P50
Delen Damien - P100
Eyckmans Birgit - P100
Vermeulen Michel - P100
7/5 - 5/7 - 10/8
15:45 PADEL HEREN 2 (P500 - P1000)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 700 Brijs Stijn - P700
Swaans Elias - P500
6/3 - 6/4
15:45 PADEL HEREN 2 (P500 - P1000)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 700 De Vleeshouwer Michel - P700
Van Rompaey Tim - P700
6/3 - 3/6 - 10/5
15:45 PADEL HEREN 2 (P500 - P1000)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 700 Van Camp Jan - P700
Wyseure Thomas - P500
6/3 - 7/6 (4)
15:45 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200
Winnaar
Bruin Jeroen - P200
Peeters Dave - P200
De Boeck Tim - P100
Moens Geert - P200
6/1 - 6/1
15:45 PADEL HEREN 2 (P500 - P1000)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 700 Cauwenbergh Kenneth - P500
Malatsidze Kacha - P700
7/6 (2) - 6/4
17:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Smets Sophie - P50
Delen Damien - P100
6/1 - 6/1
17:00 PADEL HEREN 2 (P500 - P1000)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 700 Bruyninckx Jeremy - P500
Van Gestel Roel - P1000
7/6 (2) - 6/4
17:00 PADEL HEREN 2 (P500 - P1000)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 700 Ratajczak Geoffrey - P500
Sassen Alain - P1000
7/6 - 4/1 opgave
18:15 PADEL HEREN 2 (P500 - P1000)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 700 De Smedt Timothy - P700
Wouters Valentijn - P700
6/2 - 6/4