Dagplanning van

  • Datum 16/08/2021 - 22/08/2021
  • Aantal inschrijvingen 53 / 56
  • Week 33
  • Adres Diependaalstraat 51
    1982 Elewijt
  • Gewest Vlaams-Brabant
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
11:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Merckx Koen - P100
Thielemans Don - P100
De Keyzer Christophe - P100
Pauwels Thibaut - P100
6/2 - 6/3
11:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Cuypers Filip - P100
Van de Velde Roan - P100
6/3 - 6/4
11:45 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Cooreman Gregory - P100
Van Passel Kenny - P100
6/0 - 6/0
11:45 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Andries Brecht - P100
De Bruyn Yannick - P100
6/3 - 6/3
12:30 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Beckers Steven - P100
Vanhentenrijk Simon - P100
6/2 - 6/1
12:30 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Merckx Koen - P100
Thielemans Don - P100
Bonckaert Terry - P100
Cornelis Nils - P100
7/5 - 6/4
13:15 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Depauw Robby - P300
Meys Peter - P200
6/3 - 6/4
13:15 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Merckx Koen - P100
Thielemans Don - P100
De Moortel Remco - P100
Vandevelde Gunther - P100
7/6 (5) - 6/4
14:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Heylen Stijn - P300
Van Den Bergh Nico - P300
6/0 - 3/6 - 10/8
14:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Crabbe Bert - P300
Van couwenberghe Ken - P300
6/1 - 6/4
14:45 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Van Bouwel Gilles - P200
Van Hassel Matthias - P300
6/1 - 6/3
15:45 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Spiessens Sofie - P100
Gulders Olivier - P200
6/3 - 6/4
15:45 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200
Winnaar
Wernaers Daphne - P200
Meys Peter - P200
De Prins Isabelle - P100
Vankerckhoven Walter - P200
6/4 - 7/5
16:30 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200
Winnaar
Wernaers Daphne - P200
Meys Peter - P200
De Locht Anke - P200
Verbiest Rutger - P200
0/1 opgave
16:30 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Van Camp Nikki - P200
Vermeulen Nick - P200
2/6 - 7/6 (5) - 10/5
17:15 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Wernaers Daphne - P200
Meys Peter - P200
4/6 - 6/1 - 10/6