Dagplanning van

  • Datum 23/08/2021 - 29/08/2021
  • Aantal inschrijvingen 83 / 96
  • Week 34
  • Adres Zeepstraat 42
    3740 Bilzen
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Geuens Caroline - P100
Souverijns Tim - P100
6/2 - 6/1
09:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300
Winnaar
Brion Wim - P300
Vos Dries - P300
Vandersmissen Frederic - P300
Vandersmissen Philippe - P300
6/1 - 6/1
09:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300 Schepers Pascal - P300
Schepers Vincent - P200
Winnaar
Hansoul Jasper - P300
Vannut Tom - P300
6/2 - 6/2
09:45 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300
Winnaar
Bollen Tim - P300
Ory Raf - P300
Cuppens Kobe - P300
Jacobs Thomas - P300
6/0 - 6/0
09:45 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300 Berghs Geert - P200
Purnal Wim - P300
Winnaar
Byloos Kim - P300
Jans Frederik - P300
6/4 - 6/3
10:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Carrella Laura - P50
Cerullo Stefano - P100
6/1 - 6/3
10:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Cuyx Karlien - P50
Cleuren Joris - P100
6/2 - 6/2
11:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Palmers Debbie - P50
Dereze Sven - P100
6/1 - 6/2
11:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300
Winnaar
Byloos Kim - P300
Jans Frederik - P300
Bollen Tim - P300
Ory Raf - P300
6/2 - 5/6 opgave
11:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300 Brion Wim - P300
Vos Dries - P300
Winnaar
Hansoul Jasper - P300
Vannut Tom - P300
7/6 (5) - 6/3
12:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300 Byloos Kim - P300
Jans Frederik - P300
Winnaar
Hansoul Jasper - P300
Vannut Tom - P300
6/3 - 6/4
13:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Noé Dries - P200
Vanbrabant Martijn - P100
6/3 - 6/2
13:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200
Winnaar
Bochenek Jimmy - P200
Smets Daan - P200
Gielen Ronald - P100
Vranken Seppe - P200
6/3 - 6/2
13:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Franssen Willem - P200
Hilven Bjorn - P200
7/6 - 7/6
13:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Rykx Jelle - P200
Vanandroye Frank - P100
7/6 - 7/6
14:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 De Schrijver Jimmy - P200
Reynders Tim - P200
6/2 - 6/2
14:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Bochenek Jimmy - P200
Smets Daan - P200
6/2 - 6/2
15:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Nelissen Christophe - P200
Soetaert Grisjo - P200
7/6 (5) - 6/1