Dagplanning van

  • Datum 28/06/2021 - 04/07/2021
  • Aantal inschrijvingen 81
  • Week 26
  • Adres Zoutleeuwsesteenweg 120
    3803 Wilderen
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Feytons Kris - P100
Vanderbemden Sven - P100
6/3 - 6/2
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Germeys Matthias - P100
Thirion David - P100
6/2 - 6/1
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Albert Jens - P100
Soubry Jonas - P100
6/4 - 6/3
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Grauls Wim - P100
Lemmens Karsten - P100
7/6 - 7/6
10:00 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Eyckmans Ingrid - P50
Vrijsen Ria - P100
6/1 - 6/1
10:00 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Molders Jill - P50
Motmans Lisa - P100
6/3 - 6/2
10:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Lemaire Andy - P100
Vanwelkenhuysen Dylan - P100
6/2 - 6/1
10:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Timmers Kevin - P100
Vrancken Alain - P100
6/2 - 6/2
11:00 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Binst Elke - P100
Duflou Marie - P100
6/1 - 6/2
11:00 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Wijnants An - P100
Wintmolders Annabelle - P100
7/6 (3) - 6/4
11:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Costermans Evert - P100
Severeyns Tom - P100
7/5 - 6/4
12:30 PADEL DAMES 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Mitchaux Sara - P200
Vynckier Lien - P200
6/2 - 6/1
12:30 PADEL DAMES 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Meeus Liesl - P200
Van Velthoven Nancy - P200
6/4 - 6/4
12:30 PADEL DAMES 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200
Winnaar
Hella An - P200
Hella Ine - P200
Biesmans Tine - P200
Reynders Annelies - P100
7/6 - 7/6
12:30 PADEL DAMES 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Buekers Evelyne - P100
Quintens Sanne - P200
7/6 - 7/6
13:15 PADEL DAMES 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Chantraine Anne-Catherine - P100
Denier Patricia - P200
7/6 (7) - 6/4
13:15 PADEL DAMES 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200
Winnaar
Hella An - P200
Hella Ine - P200
Cleeren Debra-Lynn - P200
Vanheusden Lisa - P200
6/4 - 6/4
13:15 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Nouwen Veerle - P100
Van Stappen Sofie - P100
6/3 - 6/3
14:15 PADEL DAMES 5 (P100 - P200)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Hella An - P200
Hella Ine - P200
4/6 - 6/1 - 10/7
15:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Van Stappen Sofie - P100
Princen Vicky - P100
Winnaar
Dexters Els - P100
Jacobs Marc - P100
6/2 - 6/2
15:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Put Sindy - P100
Groven Bert - P100
Schoofs Maxine - P100
Porreye Hendrik - P100
6/3 - 6/2
15:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Cleiren Petra - P100
Schruers Yves - P100
6/4 - 6/4
15:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Feytons Ines - P50
Vanholst Kenneth - P100
7/6 - 7/6
16:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Dexters Els - P100
Jacobs Marc - P100
6/3 - 6/1
16:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Put Sindy - P100
Groven Bert - P100
Bemelmans Dagmar - P50
Slegers Lucas - P100
6/4 - 6/1
17:30 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Martens Vincent - P300
Wijnants Michiel - P300
Winnaar
Gielen Joren - P300
Vandewal Tom - P300
6/1 - 6/1
17:30 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Tielen Stefan - P300
Vandersmissen Philippe - P300
6/4 - 6/3
17:30 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Boogmans Peter - P300
Horsmans Jeroen - P300
7/6 - 7/6
17:30 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300
Winnaar
Demulder Jan - P300
Sannen Jeroen - P300
Claes Manu - P300
Thijs Mathieu - P300
6/4 - 6/4
18:15 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Put Sindy - P100
Groven Bert - P100
Palmers Debbie - P50
Dereze Sven - P100
6/1 - 6/4
18:15 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Deckers Daan - P300
Vranken Martijn - P300
Winnaar
Gielen Joren - P300
Vandewal Tom - P300
6/1 - 6/3
18:15 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Demulder Jan - P300
Sannen Jeroen - P300
6/3 - 6/1
19:00 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Theys Katrien - P200
Menten Jan - P200
6/0 - 7/6 (5)
19:00 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Vanheusden Lisa - P200
Appermont Kobe - P100
Winnaar
Maes Eva - P200
De Winne Kevin - P200
6/1 - 4/6 - 10/7
19:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Gielen Joren - P300
Vandewal Tom - P300
6/3 - 6/1
20:15 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Maes Eva - P200
De Winne Kevin - P200
6/1 - 6/1