Dagplanning van

  • Datum 20/08/2021 - 29/08/2021
  • Aantal inschrijvingen 259
  • Week 34
  • Adres Acacialaan 6
    2850 Boom
  • Gewest Antwerpen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 ENKEL JONGENS U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Leysen Jef - 11.4 (10 ptn)
Winnaar
Korst Kwinten - 11.4 (10 ptn)
4/3 - 4/3
10:00 ENKEL JONGENS U13 3 (13.8 - 13.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Szapinszky Chimme - 13.7 (2 ptn)
Winnaar
Colson Ruben - 13.6 (3 ptn)
4/6 - 6/4 - 7/5
10:00 ENKEL JONGENS U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Nelemans Gregory - 10 ptn
Winnaar
Roels Eli - 15 ptn
6/1 - 6/3
10:00 ENKEL MEISJES U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Van Ballaer Lena - 11.3 (15 ptn)
Winnaar
De Ridder Amber - 11.3 (15 ptn)
4/0 - 4/2
10:00 ENKEL MEISJES U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Matthijs Olivia - 10 ptn
De Schepper Inya - 20 ptn 3/6 - 6/0 - 7/6 (5)
10:30 ENKEL J/M U09 3 (9.8 - 9.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Van Aerschot Liv - 9.8 (1 ptn)
Roosemeyers Michiel - 9.8 (1 ptn) 4/1 - 4/2
12:00 DUBBEL DAMES 8 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR De Bodt Charis - 3 ptn
Raemaekers Sandrine - 3 ptn
6/4 - 6/3
12:00 ENKEL J/M U09 2 (9.8 - 9.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Pyl Thibaut - 9.3 (15 ptn)
Winnaar
Van Werde Floris - 9.3 (15 ptn)
4/2 - 1/4 - 4/3 (3)
12:00 ENKEL JONGENS U15 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
De Backer Jebbe - 10 ptn
Fordel Alan - 10 ptn 6/2 - 6/3
12:00 ENKEL MEISJES U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Van Baelen Jade - 13.3 (15 ptn)
De Hert Mikaëlla - 13.4 (10 ptn) 6/0 - 6/0
12:30 DUBBEL GEMENGD 45 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Rogmans An - 3 ptn
Verhaeghe Serge - 3 ptn
Van De Broek Annique - 3 ptn
Van Immerseels Francois - 5 ptn
6/4 - 6/3
13:30 DUBBEL DAMES 5 (20 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
De Weirt Kim - 35 ptn
Van der Aa Britt - 25 ptn
Heeren Charlotte - 10 ptn
Leysen Joni - 50 ptn
7/5 - 1/6 - 11/9
13:30 DUBBEL GEMENGD 7 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Torfs Nicky - 5 ptn
Barbier Danny - 10 ptn
Winnaar
Van Aken Kristine - 10 ptn
Rens Tim - 5 ptn
3/6 - 6/3 - 13/11
13:30 DUBBEL GEMENGD 45 4 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Van Rompaey Sandra - 10 ptn
Brys Marc - 20 ptn
Wymeers Ann - 15 ptn
Van Frausem Jurgen - 15 ptn
6/1 - 7/5
13:30 DUBBEL HEREN 6 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Dusart Alain - 10 ptn
Janssens Frank - 10 ptn
Winnaar
Riviere Philippe - 25 ptn
Smets Glenn - 5 ptn
7/5 - 2/6 - 10/4
15:00 DUBBEL DAMES 7 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Bloemen Leonor - 5 ptn
Bogaerts Nina - 3 ptn
6/2 - 7/5
15:00 DUBBEL GEMENGD 5 (20 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR De Haes Liselotte - 5 ptn
Lievens Amadeo - 55 ptn
Winnaar
De Weirt Kim - 35 ptn
Moons Wim - 15 ptn
6/3 - 6/4
15:00 DUBBEL GEMENGD 6 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
D'hont Tasja - 15 ptn
Verreet Luc - 5 ptn
Lariviere Mich - 15 ptn
Rens Werner - 10 ptn
6/3 - 6/4
15:00 DUBBEL GEMENGD 8 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR De Bruyn Naomi - 3 ptn
Verstraelen Nick - 3 ptn
Winnaar
Caethoven Ellen - 3 ptn
Dehouck Tom - 3 ptn
6/1 - 6/1
15:00 DUBBEL HEREN 7 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Moons Frederik - 5 ptn
Tirez Tom - 3 ptn
Winnaar
Cappaert Geert - 3 ptn
Waem Cédric - 10 ptn
6/4 - 6/2
15:00 DUBBEL HEREN 8 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Flies Thierry - 3 ptn
Ricaille Jacques - 5 ptn
Winnaar
Rens Tim - 5 ptn
Verlinden Thomas - 3 ptn
6/2 - 6/0
16:00 DUBBEL HEREN 45 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Dierckens Tom - 5 ptn
Steenacker Eddy - 10 ptn
Winnaar
Maes Walter - 5 ptn
Van Damme Jo - 5 ptn
3/6 - 6/4 - 10/7
17:00 DUBBEL DAMES 4 (50 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Gregoire Lesley - 70 ptn
Wils Yael - 15 ptn
Winnaar
Leysen Joni - 50 ptn
Leysen Loran - 25 ptn
6/2 - 6/1
17:00 DUBBEL DAMES 6 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR De Rynck Annick - 10 ptn
Van Rompaey Sandra - 10 ptn
6/1 - 6/3
17:00 DUBBEL HEREN 5 (20 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Collier Frank - 15 ptn
Greveling Maarten - 45 ptn
Winnaar
Brigez Sander - 30 ptn
Vranken Devin - 25 ptn
3/6 - 6/3 - 10/7
17:00 DUBBEL HEREN 45 4 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Saeys Joris - 15 ptn
Van Buggenhout Frank - 10 ptn
Winnaar
De Beer Abe - 15 ptn
Wouters Ivo - 15 ptn
7/5 - 6/3
18:30 DUBBEL DAMES 45 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Belderbos Sofie - 5 ptn
De Laet Anka - 10 ptn
Apers Annick - 5 ptn
De Decker Dany - 5 ptn
6/1 - 6/4
19:00 DUBBEL HEREN 3 (80 punten - 120 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Goossens Jelle - 50 ptn
Haaren Kristof - 55 ptn
Winnaar
Brems Nick - 40 ptn
Staes Jari - 70 ptn
7/5 - 6/4
19:00 DUBBEL HEREN 4 (50 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Loveniers Olivier - 65 ptn
Stuer Jarne - 25 ptn
Brigez Sander - 30 ptn
Dierickx Gaetan - 60 ptn
6/7 (4) - 6/3 - 10/4