Dagplanning van

  • Datum 30/08/2021 - 05/09/2021
  • Aantal inschrijvingen 56
  • Week 35
  • Adres Zonnelaan 61
    8430 Middelkerke
  • Gewest West-Vlaanderen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Bogaert Bram - P100
Vancompernolle Jonas - P100
3/6 - 7/6 (6) - 10/5
10:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Vermeulen Frank - P100
Woutters Christophe - P200
4/6 - 6/2 - 10/6
10:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Vanwyngaerden Patrick - P200
Vanwyngaerden Robin - P200
6/3 - 6/1
10:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Lootens Nicholas - P100
Vandenauweele Jonathan - P100
Winnaar
Aerts Niels - P100
Coene Mathias - P100
6/4 - 6/4
11:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Willem Silke - P50
Adjou Keenan - P100
7/6 - 6/7 - 10/7
11:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Seys Justine - P50
Donck Maxim - P100
Loosbergh Karien - P100
Vandenauweele Jonathan - P100
7/6 - 6/7 - 10/7
11:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Ramon Florian - P200
Verschoore Nicolas - P100
4/6 - 6/2 - 10/4
12:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Ketels Margo - P100
Venken Roel - P100
Van Riebeke Annelies - P50
Vanbelle Anthony - P100
6/1 - 6/1
12:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Evers Annelies - P50
Helsmoortel Nick - P100
6/2 - 6/2
13:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Ketels Margo - P100
Venken Roel - P100
1/6 - 6/4 - 10/4
13:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Muyllaert Kim - P50
Muyllaert Wim - P100
Winnaar
Seys Justine - P50
Donck Maxim - P100
7/6 (10) - 6/2
14:00 PADEL DAMES 3 (P200 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500
Winnaar
Cuypers Dorien - P500
Dom Evelyne - P500
Meys Annouck - P500
Van Den Broeck Nathalie - P500
6/3 - 6/3
14:00 PADEL DAMES 3 (P200 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Ewijk Chayenne - P500
Pysson Justine - P500
6/4 - 2/6 - 10/7
14:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Seys Justine - P50
Donck Maxim - P100
6/0 - 6/3
15:00 PADEL DAMES 3 (P200 - P500)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Cuypers Dorien - P500
Dom Evelyne - P500
6/1 - 6/2