Dagplanning van

  • Datum 05/07/2021 - 11/07/2021
  • Aantal inschrijvingen 52
  • Week 27
  • Adres Zonnelaan 61
    8430 Middelkerke
  • Gewest West-Vlaanderen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Moerman Henk - P100
Naessens Wim - P200
Winnaar
Herreman Alain - P200
Houwen Pim - P200
6/4 - 6/3
09:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Bullynck Jasper - P200
Segaert Dieter - P100
6/7 (5) - 7/6 (5) - 10/5
10:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Herreman Alain - P200
Houwen Pim - P200
6/1 - 6/3
10:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Bruyneel Arne - P200
Maddens Glenn - P200
6/3 - 6/2
11:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Hoet Gilles - P500
Pynckel Frank - P500
6/4 - 6/4
11:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 De Laet Jan - P200
Jacquemijns Jonas - P200
6/4 - 6/4
12:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Pysson Justine - P500
Kesteloot Bryan - P300
6/4 - 6/3
12:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Tourlousse Arthur - P500
Vanhoutte Thorkild - P500
6/4 - 6/4
13:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Dubrulle Pierre - P500
Hermans Gregory - P300
4/6 - 6/4 - 10/3
13:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Onraedt Tom - P500
Vanhecke Christophe - P500
6/2 - 6/4
14:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Widdershoven Estee - P500
Van Briel Ben - P500
2/6 - 6/4 - 10/3
14:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Graeve Dylan - P100
Verstraete Jens - P100
7/6 - 7/6
14:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Heggerick Wim - P100
Popeye Ciryk - P100
7/6 (5) - 6/7 (5) - 10/8
15:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Ameele Louis - P100
Rousere Thibault - P100
6/0 - 6/0
15:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Aerts Niels - P100
Coene Mathias - P100
Vandevelde Dave - P100
Vanhove Mike - P100
6/4 - 6/4
16:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Gielen Wesley - P100
Vanhoutte Wim - P100
6/2 - 6/0
16:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Aerts Niels - P100
Coene Mathias - P100
7/5 - 5/7 - 10/6
17:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Loof Laurens - P100
van der Velden Bram - P100
6/3 - 6/1