Dagplanning van

  • Datum 14/06/2021 - 20/06/2021
  • Aantal inschrijvingen 80 / 80
  • Week 24
  • Adres Manestraat 82/1
    3540 Herk-de-Stad
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Asnong Olivier - P100
de Walef Kobe - P100
6/2 - 6/2
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Buntinx Tom - P100
Ceulemans Wesley - P100
6/2 - 6/2
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Dessers Daan - P100
Stinissen Michiel - P100
7/6 - 6/7 - 10/7
10:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Henderickx Joris - P200
Meeuwissen Gunter - P200
6/1 - 6/1
10:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200
Winnaar
Agten Manuel - P200
Cunen Jonas - P200
Berben Levi - P100
Delalieux Niels - P200
6/4 - 6/4
11:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Simons Michiel - P100
Soetaert Grisjo - P200
6/2 - 6/2
11:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Pallen Arne - P200
Suffeleers Junot - P200
6/3 - 6/2
12:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300 Bartholomevis Cas - P300
Bex Peter - P300
6/2 - 6/2
12:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300 Picard Bruce - P300
Vandersmissen Philippe - P300
Winnaar
Deckers Daan - P300
Gielen Dave - P300
7/6 - 7/6
13:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300 Abrams Jimte - P300
Cunen Jonas - P200
6/2 - 6/1
14:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Schraepen Inge - P50
Vervloet Inge - P50
6/0 - 6/0
14:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Claes Carolien - P50
Paulissen Giete - P50
7/6 - 7/6
16:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500
Winnaar
Abrams Siemen - P300
Rutten Bram - P500
Widdershoven Estee - P500
Henkens Martijn - P500
6/4 - 6/3
16:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500
Winnaar
Teuwen Wouter - P500
Vaesen Ben - P500
Dendas Filip - P500
Verlinden Maarten - P500
6/4 - 6/4