Dagplanning van

  • Datum 13/09/2021 - 18/09/2021
  • Aantal inschrijvingen 63
  • Week 37
  • Adres Vierwegstraat 194
    8800 Roeselare
  • Gewest West-Vlaanderen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300 De Keyser Bram - P200
Soenen Maxime - P300
6/3 - 6/4
09:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300 Jacquemijns Jonas - P200
Torrekens Ward - P200
6/3 - 6/4
09:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Delestrée Jasper - P200
Temmerman Dirk - P100
6/2 - 6/2
09:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200
Winnaar
Babylon Tom - P200
Porteman Stijn - P200
Acou Geoffrey - P200
Tamsin Joeri - P200
7/6 - 5/7 - 10/6
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Witte Colin - P100
Neirinck Jens - P100
6/1 - 6/1
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
De Pauw Enzo - P100
Duyck Ewoud - P100
Declercq Gauthier - P100
Lefevere Guillaume - P100
6/3 - 6/4
09:45 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300
Winnaar
Maes Brecht - P200
Schietse Simon - P200
Declerck Mathias - P300
Tavernier Dieter - P300
6/2 - 6/2
09:45 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Boghmans Kevin - P100
Vanthorre Yentl - P100
6/3 - 6/3
09:45 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Bardyn Marco - P200
Ho Thanh Khuong - P200
6/3 - 6/3
09:45 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300 Denolf Michiel - P300
Norga Pieter - P200
6/4 - 6/4
13:30 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Lauwers Thibaut - P500
Wieleman Steven - P500
6/4 - 6/3
13:30 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Bourgeois Christophe - P500
Lecoutere Patrick - P500
6/3 - 6/3
13:30 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500
Winnaar
Remmery Edward - P500
Roose Aaron - P500
Collier David - P500
Desmet Tom - P300
6/2 - 6/2
13:30 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 De Kimpe Michel - P500
Stalpaert Bart - P500
7/6 (5) - 5/7 - 10/8