Dagplanning van

  • Datum 20/08/2021 - 29/08/2021
  • Aantal inschrijvingen 153
  • Week 34
  • Adres De Hoogt 12
    2360 Oud-Turnhout
  • Gewest Antwerpen
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
11:00 DUBBEL JONGENS U13 2 (2 punten - 35 punten)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Crets Méric - 15 ptn
Spaepen Tomas - 15 ptn
Winnaar
Leys Lenn - 10 ptn
Van der Donck Daan - 15 ptn
6/1 - 7/5
11:00 DUBBEL JONGENS U15 2 (6 punten - 50 punten)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Engelen Evert - 5 ptn
Hendrickx Tijs - 30 ptn
Deckx Daan - 3 ptn
Hermans Jasper - 5 ptn
6/1 - 6/0
12:00 DUBBEL HEREN 5 (20 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR De Proost Glenn - 25 ptn
Lenaerts Jobbe - 35 ptn
Winnaar
Beyens Didier - 25 ptn
Sneyers Hans - 25 ptn
6/2 - 6/3
12:00 DUBBEL HEREN 6 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Mostmans Tom - 10 ptn
Ulenaers Joeri - 15 ptn
6/1 - 6/2
12:30 DUBBEL DAMES 6 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Faes Elien - 15 ptn
Meeus Marieke - 10 ptn
Claessen Annelies - 15 ptn
Sas Jolien - 10 ptn
5/7 - 6/2 - 15/13
12:30 DUBBEL GEMENGD 8 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Nuyens Anouk - 3 ptn
Nuyens Michael - 5 ptn
Sysmans Katrien - 3 ptn
Dekort Yves - 3 ptn
6/3 - 6/2
14:00 DUBBEL DAMES 7 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Gys Jinthe - 3 ptn
Janssen Charlotte - 3 ptn
6/2 - 3/6 - 10/8
14:00 DUBBEL GEMENGD 5 (20 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Van Ostaede Kim - 10 ptn
Vervoort Xander - 45 ptn
Wouters Katrijn - 25 ptn
Beyens Didier - 25 ptn
7/6 (1) - 6/1
14:00 DUBBEL GEMENGD 7 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Segers Marielle - 10 ptn
Van Gorp Daryll - 3 ptn
Claessen Mira - 10 ptn
Stas Jonas - 3 ptn
6/2 - 6/2
14:00 DUBBEL JONGENS U11 2 (2 punten - 35 punten)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Moreau Rowen - 15 ptn
Notelé Sander - 20 ptn
Van Beurden Mathieu - 20 ptn
Van den Eynde Arthur - 15 ptn
4/2 - 4/2
16:00 DUBBEL DAMES 2 (110 punten - 150 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Leen Anouk - 75 ptn
Willemsen Lauren - 75 ptn
Jansens Marlies - 75 ptn
Maes Julie - 50 ptn
6/4 - 6/2
16:00 DUBBEL DAMES 5 (20 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Aerts Margot - 40 ptn
Van Dyck Sofie - 5 ptn
Winnaar
Jonkers Karolien - 10 ptn
Willemsen Elfje - 20 ptn
6/2 - 6/3
16:00 DUBBEL HEREN 7 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Loodts Johnny - 10 ptn
Van Gils Wim - 3 ptn
Geenen Patrick - 10 ptn
Verheyen Bart - 5 ptn
6/7 (5) - 6/3 - 10/6
18:00 DUBBEL DAMES 8 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Vangeel Orelie - 3 ptn
Weerts Hannah - 3 ptn
Aarts Ellen - 3 ptn
Hulselmans Katrijn - 3 ptn
6/3 - 6/0
18:00 DUBBEL GEMENGD 6 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Van Mechelen Anja - 10 ptn
Brijs Wilfried - 10 ptn
Van De Velde Kirsten - 25 ptn
Huysmans Steven - 5 ptn
6/3 - 7/6 (8)
20:00 DUBBEL HEREN 8 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Sas Senne - 5 ptn
Van Gompel Pieter - 3 ptn
6/2 - 6/1