Dagplanning van

  • Datum 28/06/2021 - 11/07/2021
  • Aantal inschrijvingen 462
  • Week 27
  • Adres Sportweg 10
    3560 Lummen
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 DUBBEL HEREN 4 (50 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Buekers Domien - 45 ptn
Douce Arnaud - 45 ptn
Winnaar
Bervoets Tim - 15 ptn
Verbeemen Dries - 55 ptn
6/7 (3) - 7/5 - 10/1
10:00 ENKEL J/M U09 3 (9.8 - 9.6)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Keirsmakers Fran - 9.8 (1 ptn)
Winnaar
Broux Brent - 9.7 (2 ptn)
4/0 - 3/4 (5) - 4/3 (5)
10:00 ENKEL J/M U09 3 (9.8 - 9.6)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Vandebeek Leen - 9.7 (2 ptn)
Nelissen Charlotte - 9.7 (2 ptn) 4/0 - 4/3 (3)
10:00 ENKEL JONGENS U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Kopriva Kiano - 13.3 (15 ptn)
Nan Vincent - 13.4 (10 ptn) 6/2 - 6/0
10:00 ENKEL JONGENS U15 1 (35 - 115)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Looijmans Frans - 70 ptn
Winnaar
Engelen Gilles - 65 ptn
6/4 - 6/3
10:00 ENKEL MEISJES U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Hermans Juliette - 11.3 (15 ptn)
Winnaar
Claes Camille - 11.3 (15 ptn)
3/4 (5) - 4/1 - 4/3 (1)
10:00 ENKEL MEISJES U15 1 (35 - 115)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Geraerts Lien - 85 ptn
Schroyen Lieze - 40 ptn 6/0 - 6/1
11:30 DUBBEL GEMENGD 2 (110 punten - 150 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR De Schrijver Jill - 65 ptn
Mertens Raf - 75 ptn
Winnaar
Vandecraen Lies - 45 ptn
Kemps Marco - 95 ptn
6/4 - 6/1
11:30 DUBBEL GEMENGD 5 (20 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Francis Veronique - 35 ptn
Francis Jelle - 25 ptn
Tordoor Hanna - 5 ptn
Aerts Laurens - 40 ptn
4/6 - 6/3 - 11/9
11:30 ENKEL J/M U09 3 (9.8 - 9.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Vandebeek Leen - 9.7 (2 ptn)
Winnaar
Broux Brent - 9.7 (2 ptn)
4/2 - 4/0
11:30 ENKEL JONGENS U11 3 (11.8 - 11.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Waegemans Matthias - 11.6 (3 ptn)
Geens Alexander - 11.8 (1 ptn) 4/3 (5) - 4/0
11:30 ENKEL JONGENS U13 3 (13.8 - 13.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Maes Lars - 13.6 (3 ptn)
Breesch Mats - 13.6 (3 ptn) 6/1 - 6/3
11:30 ENKEL JONGENS U15 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Bosmans Jelle - 5 ptn 6/2 - 3/6 - 6/3
11:30 ENKEL MEISJES U11 3 (11.8 - 11.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Gerets Aureline - 11.6 (3 ptn)
Coemans Lune - 11.7 (2 ptn) 4/1 - 4/0
11:30 ENKEL MEISJES U11 4 (11.6 - 11.1)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Daniels Hannelore - 11.2 (20 ptn)
Jansen Julie - 11.3 (15 ptn) 4/0 - 4/3 (5)
11:30 ENKEL MEISJES U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Roosen Anne-Sophie - 13.3 (15 ptn)
Winnaar
Beyens Stien - 13.3 (15 ptn)
6/2 - 6/3
11:30 ENKEL MEISJES U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Wellens Amber - 15 ptn
Greefs Keira - 15 ptn 2/6 - 7/5 - 6/2
13:00 DUBBEL DAMES 6 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Goossens Els - 20 ptn
Reynders Reinhilde - 10 ptn
Molders Jill - 5 ptn
Motmans Lisa - 25 ptn
3/6 - 7/6 (4) - 10/7
13:00 DUBBEL GEMENGD 4 (50 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Fabry Luka - 65 ptn
Mombers Raphael - 15 ptn
Sanen Karina - 55 ptn
Verboven Gert - 30 ptn
7/5 - 7/6 (7)
13:00 DUBBEL GEMENGD 6 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR De Wilde Annick - 10 ptn
Bervoets Tim - 15 ptn
Winnaar
Keenens Vicky - 15 ptn
Van den Eynde Bart - 15 ptn
6/1 - 6/4
13:00 ENKEL DAMES 2 (65 - 85)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Kellens Fleur - 75 ptn
Geraerts Lien - 85 ptn 6/3 - 7/6 (3)
13:00 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Ennekens Sybren - 3 ptn
Vanspauwen Jordi - 3 ptn 6/2 - 6/3
13:00 ENKEL HEREN 35 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR De Cock Kristof - 70 ptn
Winnaar
Schulpe Kristof - 55 ptn
6/4 - 6/4
13:00 ENKEL JONGENS U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Bosmans Thalle - 25 ptn
Winnaar
Gebruers Jasper - 25 ptn
7/6 (7) - 2/6 - 6/1
14:30 DUBBEL DAMES 2 (110 punten - 150 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Heyrman Yenthel - 90 ptn
Reekmans Liesbeth - 55 ptn
Winnaar
Coomans Laura - 65 ptn
Vereecken Justine - 80 ptn
7/5 - 6/4
14:30 DUBBEL HEREN 6 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Carmans Kenny - 15 ptn
Poel Mitchel - 10 ptn
Winnaar
Peeters Jonas - 15 ptn
Sneyers Jietse - 15 ptn
6/2 - 6/3
14:30 ENKEL DAMES 3 (35 - 60)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Severyns Liv - 40 ptn
Schroyen Stefanie - 40 ptn 6/3 - 7/6 (6)
14:30 ENKEL DAMES 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Menten Joni - 10 ptn
Sempels Gaethofs Els - 5 ptn 3/6 - 6/4 - 6/0
14:30 ENKEL DAMES 25 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Beets Elien - 10 ptn
Winnaar
Daniels Sophie - 10 ptn
4/6 - 7/5 - 3/0 opgave
14:30 ENKEL HEREN 2 (75 - 90)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Kemps Marco - 90 ptn
Winnaar
Petrov Filip - 90 ptn
6/2 - 7/5
14:30 ENKEL HEREN 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Vandeweeghde Jelle - 65 ptn
Winnaar
Dujardin Vincent - 65 ptn
6/0 - 6/1
16:00 DUBBEL DAMES 7 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR De Wilde Annick - 10 ptn
Snyers Dorien - 3 ptn
Winnaar
De Lafonteyne An - 5 ptn
Moons Mariet - 3 ptn
6/2 - 6/3
16:00 DUBBEL GEMENGD 7 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Snoeks Emmely - 10 ptn
Wellens Siebe - 3 ptn
Winnaar
Crahay Aurelie - 10 ptn
Vandenberg Yves - 5 ptn
6/2 - 6/1
16:00 ENKEL DAMES 25 2 (35 - 60)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Grauls Eveline - 60 ptn
Vanhove Charlotte - 35 ptn 6/4 - 6/2
16:00 ENKEL DAMES 25 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Appeltans Tina - 20 ptn
Walthery Jessie - 25 ptn 7/6 (3) - 3/6 - 6/1
16:00 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Thiels Liam - 40 ptn
Verbelen Jonas - 40 ptn 7/5 - 6/3
16:00 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR De Weyer Joeri - 25 ptn
Winnaar
Radoes Jef - 30 ptn
7/5 - 6/4
16:00 ENKEL HEREN 35 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR De Schrijver Jimmy - 30 ptn
Winnaar
Bosmans Frank - 25 ptn
6/3 - 6/3
17:30 DUBBEL DAMES 5 (20 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Geuens Caroline - 40 ptn
Vanhoudt Ilse - 20 ptn
Boussu Nadine - 15 ptn
Hagelsteens Juline - 45 ptn
6/3 - 7/5
17:30 DUBBEL HEREN 2 (110 punten - 150 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Liberloo Sam - 75 ptn
Smeulders Ruben - 75 ptn
Winnaar
Hulshagen Jan - 55 ptn
Kemps Marco - 95 ptn
3/6 - 7/5 - 10/8
17:30 DUBBEL HEREN 7 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Bartels Wout - 10 ptn
Vogels Douwe - 5 ptn
Winnaar
Saenen Ben - 3 ptn
Vanspauwen Jordi - 3 ptn
6/0 - 6/2
17:30 ENKEL DAMES 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Berden Charlotte - 30 ptn
Wouters Manon - 15 ptn 6/3 - 6/0
17:30 ENKEL DAMES 25 1 (65 - 85)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Vromans Elke - 85 ptn
Winnaar
Claes Valerie - 70 ptn
3/6 - 7/6 opgave
17:30 ENKEL HEREN 35 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Lespoix Nico - 5 ptn
Winnaar
Kaelen Tom - 10 ptn
6/2 - 2/6 - 7/6 (2)