Dagplanning van

  • Datum 28/06/2021 - 11/07/2021
  • Aantal inschrijvingen 575
  • Week 27
  • Adres Oude Kerkstraat 24
    3660 Opglabbeek
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:30 DUBBEL HEREN 3 (80 punten - 120 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Faes Michiel - 60 ptn
Savelkoul Cedric - 60 ptn
Winnaar
Custers Christophe - 45 ptn
Panis Pieter - 70 ptn
2/6 - 6/4 - 10/5
09:30 DUBBEL HEREN 5 (20 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Bilge Ercument - 35 ptn
Ceulemans Kevin - 25 ptn
Winnaar
Aerden Roel - 10 ptn
Jacobs Roel - 35 ptn
6/1 - 2/6 - 10/7
09:30 ENKEL HEREN 55 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Creyns Patrick - 5 ptn
Daerden Eric - 5 ptn 6/1 - 6/3
09:30 ENKEL JONGENS U15 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Kunnen Dean - 10 ptn
Vande Sande Luca - 5 ptn 6/1 - 3/6 - 6/4
09:30 ENKEL MEISJES U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Schreurs Liesa - 11.4 (10 ptn)
Moors Lotte - 11.3 (15 ptn) 4/0 - 4/2
09:30 ENKEL MEISJES U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Hubens Laura - 13.4 (10 ptn)
Davids Lies - 13.4 (10 ptn) 6/1 - 6/0
09:30 ENKEL MEISJES U13 3 (13.8 - 13.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Driesen Nele - 13.6 (3 ptn)
Neyens Amber - 13.6 (3 ptn) 6/0 - 6/0
09:30 ENKEL MEISJES U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Vliegen Zoë - 20 ptn
Winnaar
Davids Britt - 20 ptn
6/2 - 6/0
10:30 DUBBEL GEMENGD 3 (80 punten - 120 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Rombaut Kristine - 75 ptn
Schreurs Jasper - 35 ptn
Verheyen Amelie - 70 ptn
Grooten Philippe - 40 ptn
6/4 - 5/7 - 11/9
11:00 DUBBEL DAMES 6 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Pareyn Stephanie - 10 ptn
Spreuwers Ellen - 20 ptn
Schreurs Ann - 15 ptn
Tomaluk Inge - 15 ptn
6/1 - 6/2
11:00 DUBBEL GEMENGD 6 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Vandeurzen Aline - 15 ptn
Jacobs Marc - 15 ptn
Aras Nathalie - 10 ptn
Driesen Vital - 15 ptn
6/2 - 6/2
11:00 DUBBEL GEMENGD 7 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Vanbuel Lien - 5 ptn
Vanbuel Bram - 5 ptn
Raison Carina - 5 ptn
Vandelaer Luc - 5 ptn
6/3 - 6/3
11:00 ENKEL DAMES 3 (35 - 60)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Vande Sande Lucy - 50 ptn
Vanspauwen Noor - 30 ptn 7/5 - 6/3
11:00 ENKEL HEREN 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Fransen Stijn - 70 ptn
Bidan Giorgio - 45 ptn 6/1 - 6/3
11:00 ENKEL JONGENS U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR D'Hondt Luka - 11.3 (15 ptn)
Winnaar
Gelissen Gerben - 11.4 (10 ptn)
3/4 (5) - 4/2 - 4/1
11:00 ENKEL JONGENS U13 3 (13.8 - 13.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Vliegen Sem - 13.8 (1 ptn)
Winnaar
Vande Reyd Niels - 13.8 (1 ptn)
6/3 - 6/2
11:00 ENKEL JONGENS U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Vandenhoudt Bram - 20 ptn 6/2 - 4/6 - 6/3
11:00 ENKEL MEISJES U15 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Cardeynaels Romy - 10 ptn 6/0 - 6/4
12:30 DUBBEL GEMENGD 5 (20 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Pareyn Stephanie - 10 ptn
Bussels Gijs - 50 ptn
Timmermans Greetje - 20 ptn
Doumen Sven - 35 ptn
3/1 opgave
12:30 DUBBEL GEMENGD 8 (6 punten - 8 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Clauwers Charlien - 3 ptn
Langens Koen - 3 ptn
Winnaar
Geerits Kim - 5 ptn
Swinnen Bert - 3 ptn
6/7 (4) - 7/5 - 10/5
12:30 DUBBEL HEREN 8 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Thielens Jonas - 3 ptn
Wiechert Ward - 5 ptn
Penders Jeroen - 3 ptn
Vandersteegen Tom - 3 ptn
6/2 - 4/6 - 12/10
12:30 ENKEL DAMES 2 (65 - 85)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Cesar Felicia - 85 ptn
Winnaar
Aneca Ilouna - 75 ptn
7/5 - 3/6 - 7/6 (2)
12:30 ENKEL DAMES 25 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Geers Kirsten - 30 ptn
Vermeulen Lien - 5 ptn 6/1 - 6/4
12:30 ENKEL DAMES 35 2 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Truyen Els - 15 ptn 6/4 - 6/3
12:30 ENKEL HEREN 35 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Rosius Kobe - 10 ptn
Winnaar
Goyens Mark - 10 ptn
6/2 - 6/0
12:30 ENKEL HEREN 45 3 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Custers Raf - 45 ptn
Winnaar
Grooten Philippe - 40 ptn
6/1 - 6/0
14:00 DUBBEL DAMES 5 (20 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Scheepers Silke - 10 ptn
Vranken Lien - 40 ptn
Winnaar
Bogaers Elien - 30 ptn
Maenen Daphne - 15 ptn
6/1 - 6/1
14:00 DUBBEL DAMES 8 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Brebels Sofie - 3 ptn
Knoops Lize - 5 ptn
Bergmans Nele - 3 ptn
Verheyen Kim - 3 ptn
6/2 - 6/4
14:00 DUBBEL HEREN 7 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Brouns Noel - 10 ptn
Verolme Theo - 5 ptn
6/4 - 6/2
14:00 ENKEL DAMES 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Derenette Noortje - 10 ptn 6/0 - 6/1
14:00 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Segers Kobe - 45 ptn
Winnaar
Bidan Giorgio - 45 ptn
6/3 - 6/1
14:00 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Vandenhoudt Bram - 20 ptn
Winnaar
Pareyn Rube - 30 ptn
6/4 - 6/2
14:00 ENKEL HEREN 35 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Goedertier Geert - 15 ptn
Nijs Erwin - 30 ptn 7/6 (2) - 2/6 - 6/2
14:00 ENKEL J/M U09 3 (9.8 - 9.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Peeters Lio - 9.8 (1 ptn)
Van de Weyer Mila - 9.8 (1 ptn) 4/3 (6) - 4/3 (3)
14:00 ENKEL MEISJES U11 3 (11.8 - 11.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Ronken June - 11.6 (3 ptn)
Scheepers Kim - 11.6 (3 ptn) 4/1 - 4/1
15:30 DUBBEL GEMENGD 8 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Geerits Kim - 5 ptn
Swinnen Bert - 3 ptn
Vanvlijmen Jana - 3 ptn
Douven Dries - 5 ptn
3/6 - 6/1 - 11/9
15:30 DUBBEL HEREN 6 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Bosmans Bart - 10 ptn
Schepers Johnny - 10 ptn
Creyns Patrick - 10 ptn
Ferson Kurt - 20 ptn
7/6 opgave
15:30 ENKEL DAMES 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Davids Britt - 20 ptn
Dezwart Geike - 30 ptn 6/0 - 6/2
15:30 ENKEL DAMES 25 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Vermeulen Lien - 5 ptn
Snijders Daisy - 5 ptn 6/3 - 6/3
15:30 ENKEL HEREN 35 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Grooten Philippe - 40 ptn
Winnaar
Breuls Tommy - 50 ptn
6/3 - 6/2
15:30 ENKEL HEREN 45 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Stevens Danny - 10 ptn
Winnaar
Schruers Robert - 5 ptn
7/6 (2) - 6/1
15:30 ENKEL JONGENS U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Straetemans Olaf - 13.4 (10 ptn)
Winnaar
De Ryck Manu - 13.3 (15 ptn)
6/2 - 6/2
17:00 DUBBEL DAMES 3 (80 punten - 120 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Kuppens Ruth - 25 ptn
Vereecken Justine - 80 ptn
Maggen India - 95 ptn
Proesmans Caro - 3 ptn
7/5 - 6/0
17:00 DUBBEL DAMES 7 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Deckers Bieke - 10 ptn
Hoeven Ine - 5 ptn
Winnaar
Aras Nathalie - 10 ptn
Kerfs Vicky - 5 ptn
6/3 - 5/7 - 10/5
17:00 ENKEL DAMES 35 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Bergmans Katrien - 10 ptn
Jaeken Marie - 10 ptn 6/3 - 5/7 - 6/0
17:00 ENKEL HEREN 2 (75 - 90)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Vos Tuur - 90 ptn
Winnaar
Habraken Dries - 85 ptn
4/6 - 7/6 (5) - 6/4
17:00 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Gudders Patrice - 10 ptn 7/5 - 6/2
17:00 ENKEL HEREN 45 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Nijs Erwin - 30 ptn
Winnaar
Ferson Johan - 30 ptn
6/4 - 6/2
17:00 ENKEL HEREN 55 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Sleurs Peter - 30 ptn
Vliegen Ronny - 15 ptn 6/0 - 6/2