Dagplanning van

  • Datum 26/06/2021 - 04/07/2021
  • Aantal inschrijvingen 385 / 400
  • Week 26
  • Adres Kardinaal Mercierlaan 58
    3001 Heverlee
  • Gewest Vlaams Brabant
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 ENKEL J/M U09 1 (9.5 - 9.1)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Godaux Luca - 9.1 (25 ptn)
Peeters Giles - 9.2 (20 ptn) 1/4 - 4/3 (5) - 4/3 (4)
10:00 ENKEL JONGENS U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Struys Lowie - 11.3 (15 ptn)
Winnaar
Vlayen Javier - 11.3 (15 ptn)
4/3 (10) - 4/0
10:00 ENKEL JONGENS U11 4 (11.6 - 11.1)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Van San Alexander - 11.1 (25 ptn)
Van den Houdt Menno - 11.2 (20 ptn) 4/0 - 4/1
10:00 ENKEL JONGENS U13 1 (13.1 - 115)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN JUNIOR CIRCUIT
Winnaar
Vandepoele Nand - 65 ptn
Denotté Nik - 55 ptn 6/4 - 7/5
10:00 ENKEL JONGENS U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Juste Matis - 30 ptn
Horobeanu Andres - 25 ptn 6/2 - 6/4
10:00 ENKEL MEISJES U09 1 (9.4 - 9.1)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN JUNIOR CIRCUIT Anastasiadis Artemis - 9.1 (25 ptn)
Winnaar
Olaerts Mijs - 9.2 (20 ptn)
4/2 - 4/0
10:00 ENKEL MEISJES U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Ide Amaryllis - 11.6 (3 ptn)
Willems Mila - 11.8 (1 ptn) 3/4 (5) - 4/3 (2) - 4/2
10:00 ENKEL MEISJES U11 4 (11.6 - 11.1)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Nitescu Cara - 11.1 (25 ptn)
Winnaar
Daniels Hannelore - 11.2 (20 ptn)
4/2 - 4/2
12:00 ENKEL J/M U09 2 (9.8 - 9.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Skoczylas Alexander - 9.5 (5 ptn)
Winnaar
Hoegaerts Odin - 9.4 (10 ptn)
4/0 - 4/2
12:00 ENKEL JONGENS U09 1 (9.3 - 9.1)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN JUNIOR CIRCUIT Labalue Loan - 9.1 (25 ptn)
Winnaar
Peeters Mats - 9.1 (25 ptn)
3/4 (5) - 4/3 (5) - 4/1
12:00 ENKEL JONGENS U10 1 (11.3 - 11.1)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN JUNIOR CIRCUIT Baum Nathan - 11.1 (25 ptn)
Winnaar
Hosten Rune - 11.1 (25 ptn)
4/1 - 4/3 (7)
12:00 ENKEL JONGENS U11 1 (11.1 - 11.1)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN JUNIOR CIRCUIT Debussche Thomas - 11.1 (25 ptn)
Winnaar
Igodt Vic - 11.1 (25 ptn)
4/2 - 4/0
12:00 ENKEL MEISJES U10 1 (11.4 - 11.1)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN JUNIOR CIRCUIT Van Gestel Ella - 11.2 (20 ptn)
Winnaar
Daniels Hannelore - 11.2 (20 ptn)
2/4 - 4/3 (5) - 4/0
12:00 ENKEL MEISJES U11 1 (11.2 - 11.1)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN JUNIOR CIRCUIT Janssen Farah - 11.1 (25 ptn)
Winnaar
Heins Zoé-Cheyenne - 11.2 (20 ptn)
4/3 (3) - 4/1
12:00 ENKEL MEISJES U13 1 (13.1 - 115)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN JUNIOR CIRCUIT Vanden Abeele Janne - 13.1 (25 ptn) 7/6 (7) - 6/2
12:00 ENKEL MEISJES U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Reynders Noémie - 30 ptn
Vanbrabant Ellen - 25 ptn 6/1 - 2/6 - 6/0
14:00 DUBBEL JONGENS U13 1 (50 punten - 230 punten)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN JUNIOR CIRCUIT
Winnaar
Denotté Nik - 55 ptn
Vandepoele Nand - 65 ptn
De Marteau Xavier - 40 ptn
Dierckx Xander - 25 ptn
6/3 - 6/0
14:00 DUBBEL MEISJES U09 1 (20 punten - 50 punten)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN JUNIOR CIRCUIT Manso Rodrigues Emanuela - 15 ptn
Olaerts Mijs - 20 ptn
4/1 - 4/1
14:00 DUBBEL MEISJES U10 1 (20 punten - 50 punten)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN JUNIOR CIRCUIT
Winnaar
Hua Pauline - 25 ptn
Zineddine Roumayssa - 25 ptn
Ceulemans Noor - 20 ptn
Daniels Hannelore - 20 ptn
3/4 (1) - 4/1 - 10/5
14:00 ENKEL JONGENS U11 1 (11.5 - 11.1)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Dyckmans Brent - 11.1 (25 ptn)
Timmers Ruben - 11.1 (25 ptn) 4/2 - 4/1
14:00 ENKEL JONGENS U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Meert Jack - 13.4 (10 ptn)
Winnaar
Landeloos Jeff - 13.3 (15 ptn)
6/0 - 6/3
14:00 ENKEL JONGENS U15 1 (35 - 115)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Hill Roman - 70 ptn
Aerts Natan - 50 ptn 6/1 - 6/0
14:00 ENKEL MEISJES U11 1 (11.5 - 11.1)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Van Dyck Margot - 11.1 (25 ptn)
Van Baelen Jade - 11.1 (25 ptn) 0/4 - 4/2 - 4/3 (2)
14:00 ENKEL MEISJES U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Vulpe Anastasia - 13.3 (15 ptn)
Beyens Stien - 13.3 (15 ptn) 6/3 - 6/4
16:00 DUBBEL JONGENS U09 1 (30 punten - 50 punten)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN JUNIOR CIRCUIT
Winnaar
Eputa Asembwa Noah - 25 ptn
Labalue Loan - 25 ptn
Marchal Victor - 25 ptn
Peeters Mats - 25 ptn
4/1 - 4/1
16:00 DUBBEL JONGENS U10 1 (30 punten - 50 punten)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN JUNIOR CIRCUIT Baum Nathan - 25 ptn
Hosten Rune - 25 ptn
Winnaar
Hermans Lionel - 25 ptn
Van San Alexander - 25 ptn
4/1 - 3/4 (5) - 10/6
16:00 DUBBEL JONGENS U11 1 (50 punten - 50 punten)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN JUNIOR CIRCUIT
Winnaar
Debussche Thomas - 25 ptn
Igodt Vic - 25 ptn
Adam Julien - 25 ptn
Mutsch Alistair - 25 ptn
4/2 - 4/0
16:00 DUBBEL MEISJES U11 1 (40 punten - 50 punten)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN JUNIOR CIRCUIT Janssen Farah - 25 ptn
Smeets Janne - 25 ptn
Winnaar
Fohnen Finya - 25 ptn
Heins Zoé-Cheyenne - 20 ptn
2/4 - 4/1 - 10/5
16:00 DUBBEL MEISJES U13 1 (50 punten - 230 punten)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN JUNIOR CIRCUIT
Winnaar
Coussens Valentine - 80 ptn
Fohnen Romy - 90 ptn
De Baene Romy - 25 ptn
Matthys Lotte - 25 ptn
6/4 - 6/4
16:00 ENKEL JONGENS U13 1 (13.5 - 13.1)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
De Wachter Wolf - 13.1 (25 ptn)
Rooijakkers Milan - 13.1 (25 ptn) 6/1 - 6/1
16:00 ENKEL MEISJES U13 1 (13.5 - 13.1)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Ramaekers Lio - 13.1 (25 ptn)
Berings Alissa - 13.1 (25 ptn) 6/4 - 6/1
16:00 ENKEL MEISJES U15 1 (35 - 115)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Kappetijn Dorien - 85 ptn 6/0 - 6/2