Dagplanning van

  • Datum 23/08/2021 - 29/08/2021
  • Aantal inschrijvingen 90
  • Week 34
  • Adres Lichterstraat 60
    2870 Puurs-Sint-Amands
  • Gewest Antwerpen
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Nil Ilse - P100
Dierick Lisa - P100
6/2 - 6/1
09:00 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Baert Lien - P100
Lanckman Margot - P100
6/2 - 6/2
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
De Smedt Johan - P100
Guns Jan - P100
De Vos Steven - P100
Van Heck Joris - P100
7/5 - 6/4
10:00 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Bondt Lynne - P50
Vanhauwaert Stephanie - P100
6/0 - 6/0
10:00 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Schermie Inge - P100
Vleminckx Kathleen - P100
6/4 - 7/5
10:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Brandt Robby - P100
Hoho Philippe - P100
6/0 - 6/0
10:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Smedt Johan - P100
Guns Jan - P100
6/4 - 6/2
12:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 De Neef Barbara - P50
Wellens Catherina - P50
6/1 - 6/1
12:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Van Den Bossche Karolien - P50
Vierbergen Ellen - P50
6/2 - 6/2
12:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 De Kuysscher Dieter - P200
Huys Philip - P200
6/0 - 6/0
12:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Lathouwers Erkki - P200
Vaes Guy - P100
7/5 - 6/4
13:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Neels Els - P50
Van Linden Annik - P50
6/0 - 6/4
13:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200
Winnaar
Carlier Koen - P100
Fol Mauro - P200
De Vlam Matthias - P200
Magyar Matyas - P200
6/0 - 6/3
13:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Van Damme Jan-Maarten - P200
Van Reeth Arno - P200
Winnaar
De Wit Bert - P200
Verstuyft Jo - P200
6/4 - 7/5
15:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Mertens Cindy - P50
Van Der Plas Eddy - P100
6/3 - 6/2
15:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Smets Gert - P500
Verbeek Filip - P500
6/3 - 6/2
16:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Van Craen Sofie - P100
Cornelis Nils - P100
6/2 - 6/2
16:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Schoesitter Vicky - P50
De Schoesitter Nicky - P100
6/4 - 6/2
16:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Deschuttere Timothy - P500
Lathouwers Jack - P300
3/6 - 6/2 - 10/8
16:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500
Winnaar
Boom Shenzi - P300
De Boeck Zjef - P500
Dierckx Astrid - P500
Mestach An-Sophie - P500
4/6 - 6/4 - 10/6