Dagplanning van

  • Datum 19/07/2021 - 01/08/2021
  • Aantal inschrijvingen 356
  • Week 30
  • Adres Soetebeek 66
    3670 Meeuwen-Gruitrode
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
13:30 DUBBEL DAMES 7 (6 punten - 15 punten)
1/4 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Jong Sigrid - 10 ptn
Vanhees Sanne - 5 ptn
Bruckers Lotte - 5 ptn
Schouteden Sem - 3 ptn
13:30 ENKEL HEREN 45 5 (3 - 10)
1/4 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Concordia Maurizio - 10 ptn Neyens Tony - 5 ptn
15:00 ENKEL HEREN 3 (55 - 70)
1/4 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Doms Senne - 70 ptn Bidan Giorgio - 45 ptn
15:00 ENKEL HEREN 35 5 (15 - 30)
1/4 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Gerits Maarten - 20 ptn Pergens Phillip - 30 ptn
15:30 DUBBEL HEREN 7 (6 punten - 15 punten)
1/4 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Nouwen Hans - 3 ptn
Petronciana Robrecht - 10 ptn
Deckers Davy - 5 ptn
Geerlings Bart - 10 ptn
16:30 ENKEL DAMES 35 3 (3 - 10)
1/4 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Willems Sonja - 10 ptn Vanmol Evie - 3 ptn
16:30 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Van Schendel Dante - 35 ptn Clauwers Sam - 50 ptn
16:30 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
1/4 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Luyten Martijn - 30 ptn Carpentier Cedric - 30 ptn
17:15 ENKEL HEREN 3 (55 - 70)
1/4 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Aerts Kevin - 65 ptn Houben Seth - 60 ptn
17:15 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
1/4 Finale
Kwalificatie
TENNIS TOUR Gielen Thomas - 40 ptn Ferrari Joeri - 35 ptn
18:00 ENKEL DAMES 3 (35 - 60)
1/4 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Hermans Rachel - 60 ptn Verbakel Zoe - 60 ptn
18:00 ENKEL HEREN 3 (55 - 70)
1/4 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Bessemans Tim - 60 ptn Fransen Stijn - 70 ptn
18:00 ENKEL HEREN 35 4 (35 - 50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Mercati Alessandro - 40 ptn Sleypen Joost - 45 ptn
19:00 DUBBEL GEMENGD 8 (6 punten - 8 punten)
1/8 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Quicken Elize - 5 ptn
De Meersman Vincent - 3 ptn
Winters Reinhilde - 3 ptn
Jehoul Paul - 3 ptn
19:00 DUBBEL HEREN 6 (10 punten - 30 punten)
1/8 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Gabriels Tom - 5 ptn
Spreuwers Ruben - 5 ptn
Bollen Ronny - 15 ptn
Bollen Thomas - 5 ptn
19:30 DUBBEL GEMENGD 8 (6 punten - 8 punten)
1/8 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Schouteden Kim - 3 ptn
Engelen Pascal - 5 ptn
Vanbuel Elly - 3 ptn
Luyten Louis - 3 ptn
19:30 ENKEL DAMES 35 3 (3 - 10)
1/8 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Jansen Heidi - 3 ptn Verstraeten Jutta - 3 ptn
19:30 ENKEL HEREN 35 5 (15 - 30)
1/4 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Houben Chris - 30 ptn Mesiti Dominique - 15 ptn
20:45 DUBBEL HEREN 45 5 (6 punten - 15 punten)
1/4 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Brebels Pascal - 3 ptn
Jehoul Paul - 3 ptn
Franssen Henri - 5 ptn
Kuppens Danny - 5 ptn
20:45 ENKEL HEREN 45 5 (3 - 10)
1/4 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Brouns Noel - 10 ptn Evens Stefan - 3 ptn
21:00 DUBBEL GEMENGD 2 (110 punten - 150 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Janssen Anneleen - 75 ptn
Buwalda Stef - 60 ptn
Beerden Lien - 60 ptn
Creemers Joeri - 55 ptn
21:00 DUBBEL HEREN 8 (6 punten - 8 punten)
1/8 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Hulsmans Kevin - 3 ptn
Seynhaeve Laurent - 3 ptn
Janssen Sander - 3 ptn
Thielens Jonas - 3 ptn
21:00 ENKEL HEREN 35 4 (35 - 50)
1/8 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Grooten Philippe - 40 ptn Weytjens Wim - 35 ptn