Dagplanning van

  • Datum 19/07/2021 - 25/07/2021
  • Aantal inschrijvingen 188
  • Week 29
  • Adres Koninginnelaan 83
    8400 Oostende
  • Gewest West-Vlaanderen
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
12:00 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Laga Sandy - P50
Vanhauwaert Stephanie - P100
6/3 - 6/4
12:00 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Capitaine Vanessa - P100
Verstrynge Celine - P100
6/3 - 6/2
12:00 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Bousson Veronique - P50
Tanghe Anne-Mie - P100
6/3 - 6/2
12:00 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Vercamer Windy - P50
Verhelle Silke - P100
6/4 - 6/4
12:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300 Acke Geert - P300
Rycx Mikaël - P300
6/2 - 6/2
12:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300 Vanden Berghe Alain - P300
Van Ghelewe Gunther - P300
6/4 - 6/3
12:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300 Billiet Wim - P300
Willems Jean - P300
6/2 - 6/2
13:00 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Piron Sarah - P100
Vermeulen Nele - P100
6/0 - 6/0
13:00 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Vuyst Sevgim - P50
Lootens Ingeborg - P100
6/2 - 6/2
13:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Van de Walle Lucas - P100
Vercraeye Seppe - P100
6/4 - 6/4
13:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Missinne Céderic - P100
Staes Lucas - P100
6/4 - 6/3
13:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Muyllaert Wim - P100
Vanbelle Anthony - P100
6/1 - 6/1
13:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Cherlet Jelle - P100
Sasanguie Frederic - P100
7/5 - 7/6 (8)
14:00 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Ragozina Svetlana - P100
Vyncke Pauline - P100
7/5 - 7/5
14:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Vande Walle Jens - P100
Van Loo Mathias - P100
6/1 - 6/0
14:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Van Hijfte Bjorn - P100
Vermeulen Frank - P100
6/2 - 6/1
14:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Casteleyn Sven - P100
Pape Thomas - P100
6/2 - 6/3
14:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Van Hecke Benny - P100
Windels Jonas - P100
6/3 - 6/2
15:00 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Van Schoors Jessica - P100
Delestrée Jasper - P200
6/3 - 6/2
15:00 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Brysse Vanessa - P200
Taets Nico - P200
6/3 - 6/2
16:00 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Tourlamain Katrien - P200
De Paepe Philippe - P200
6/2 - 6/1
16:00 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200
Winnaar
Bonne Lieve - P200
Peeters Jeroen - P200
Storme Stephanie - P200
Hubert Koen - P200
6/4 - 6/3
18:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Brackx Frederik - P500
Onraedt Tom - P500
6/3 - 6/2
18:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500
Winnaar
Heyse Erwin - P500
Heyse Mathias - P500
Van De Venne Yves - P500
Vanpeene Kristof - P300
6/4 - 6/4
18:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Neyrinck Filip - P500
Vanhecke Christophe - P500
Winnaar
Demonty Ben - P500
Stock Thomas - P500
7/5 - 7/5
18:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 D'Hondt Bart - P500
Lauwers Thibaut - P500
7/5 - 7/5