10:00 |
DUBBEL DAMES 5 (20 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Lyen Anne - 45 ptn Van Baelen Silke - 3 ptn |
6/3 - 6/1 |
10:00 |
DUBBEL GEMENGD 4 (50 punten - 90 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Vandendungen Anja - 80 ptn Verbruggen Herman - 10 ptn |
|
7/6 (5) - 6/1 |
10:00 |
DUBBEL GEMENGD 7 (6 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Dierckx Marjan - 3 ptn Ooms Bart - 3 ptn |
|
7/5 - 7/5 |
10:00 |
ENKEL DAMES 4 (15 - 30) Finale Hoofdtabel |
|
Veraghtert Luka - 25 ptn |
|
6/1 - 6/4 |
10:00 |
ENKEL DAMES 5 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
|
De Ceulaer Linsey - 5 ptn |
7/6 (3) - 6/2 |
10:00 |
ENKEL DAMES 25 2 (35 - 60) Finale Hoofdtabel |
|
De Graaf Sandra - 25 ptn |
|
6/4 - 7/5 |
10:00 |
ENKEL HEREN 35 6 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
Maretto Fabio - 10 ptn |
|
6/1 - 7/5 |
10:00 |
ENKEL HEREN 55 4 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
Stans Dirk - 5 ptn |
|
5/7 - 6/3 - 6/3 |
11:30 |
DUBBEL DAMES 3 (80 punten - 120 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Boonen Ine - 65 ptn Schildermans Katrien - 55 ptn |
|
7/6 (5) - 7/5 |
11:30 |
DUBBEL DAMES 45 4 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Van Eyken Ilse - 5 ptn Verbruggen Dian - 10 ptn |
6/4 - 6/1 |
11:30 |
DUBBEL GEMENGD 3 (80 punten - 120 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Van Baelen Mirte - 95 ptn De Mulder Ward - 15 ptn |
6/1 - 6/3 |
11:30 |
DUBBEL GEMENGD 8 (6 punten - 8 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Blommé Stefanie - 5 ptn Van Celst Jelmer - 3 ptn |
|
6/4 - 6/4 |
11:30 |
DUBBEL HEREN 45 4 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Hooyberghs Guy - 25 ptn Stuyck Bert - 5 ptn |
6/1 - 6/1 |
12:00 |
ENKEL DAMES 2 (65 - 85) Finale Hoofdtabel |
|
|
Van Cotthem Luka - 85 ptn |
7/5 - 7/6 (5) |
12:00 |
ENKEL DAMES 25 3 (15 - 30) Finale Hoofdtabel |
|
|
De Graaf Sandra - 25 ptn |
6/1 - 6/0 |
12:00 |
ENKEL HEREN 2 (75 - 90) Finale Hoofdtabel |
|
|
Walbers Jonas - 85 ptn |
6/2 - 7/5 |
12:00 |
ENKEL HEREN 4 (35 - 50) Finale Hoofdtabel |
|
Gheys Simon - 35 ptn |
|
6/1 - 6/3 |
13:00 |
DUBBEL DAMES 6 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Spruyt Mieke - 20 ptn Spruyt Simonne - 3 ptn |
6/4 - 3/6 - 10/7 |
13:00 |
DUBBEL DAMES 8 (6 punten - 8 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Peeters Judith - 3 ptn Theunissen Toke - 5 ptn |
|
6/7 (5) - 6/2 - 10/6 |
13:00 |
DUBBEL HEREN 7 (6 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Dierckx Louis - 3 ptn Hemelaers Senna - 5 ptn |
|
6/4 - 0/6 - 10/6 |
13:00 |
DUBBEL HEREN 8 (6 punten - 8 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Adriaensen Chris - 3 ptn Meganck Hans - 3 ptn |
|
6/4 - 6/4 |
13:00 |
ENKEL DAMES 3 (35 - 60) Finale Hoofdtabel |
|
Smeyers Britt - 45 ptn |
|
6/3 - 6/0 |
14:00 |
ENKEL HEREN 3 (55 - 70) Finale Hoofdtabel |
|
Vandervoort Gert-Jan - 70 ptn |
|
6/7 (3) - 6/1 - 6/4 |
14:00 |
ENKEL HEREN 5 (15 - 30) Finale Hoofdtabel |
|
Geboers Daan - 25 ptn |
|
6/3 - 6/3 |
14:00 |
ENKEL HEREN 35 4 (35 - 50) Finale Hoofdtabel |
|
Tegenbos Benjamin - 40 ptn |
|
6/4 - 6/2 |
14:00 |
ENKEL HEREN 35 5 (15 - 30) Finale Hoofdtabel |
|
De Roo Dimitri - 20 ptn |
|
2/0 opgave |
14:00 |
ENKEL HEREN 45 5 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
|
Deckx Wim - 10 ptn |
6/3 - 6/3 |
14:30 |
DUBBEL DAMES 4 (50 punten - 90 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Lyen Anne - 45 ptn Van Dyck Dorien - 45 ptn |
|
6/4 - 7/5 |
14:30 |
DUBBEL DAMES 7 (6 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
De Weerdt Eveline - 3 ptn Geboers Suzy - 10 ptn |
|
6/1 - 6/1 |
14:30 |
DUBBEL GEMENGD 5 (20 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Monsecour Evelyne - 50 ptn Stans Dirk - 10 ptn |
6/1 - 6/1 |
14:30 |
DUBBEL HEREN 5 (20 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Mangelschots Tino - 25 ptn Stubbe Arno - 30 ptn |
6/3 - 6/4 |
16:00 |
DUBBEL GEMENGD 6 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Blommé Stefanie - 5 ptn Mangelschots Tino - 25 ptn |
6/2 - 6/3 |
16:00 |
DUBBEL GEMENGD 45 4 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Mertens Sabine - 3 ptn der Weduwe Marc - 20 ptn |
6/4 - 6/2 |
16:00 |
DUBBEL HEREN 2 (110 punten - 150 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Bukenberghs Yannick - 70 ptn Swartebroeckx Sepp - 80 ptn |
|
6/2 - 6/2 |
16:00 |
DUBBEL HEREN 4 (50 punten - 90 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Loos Jasper - 20 ptn Overweg Ruben - 70 ptn |
|
1/6 - 7/5 - 10/7 |
16:00 |
DUBBEL HEREN 6 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Mortier Joppe - 25 ptn Schoofs Senne - 3 ptn |
1/6 - 6/1 - 10/8 |
16:00 |
DUBBEL HEREN 45 3 (20 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Bex Romain - 10 ptn Wijnants Roel - 35 ptn |
6/2 - 6/4 |
16:00 |
ENKEL DAMES 25 4 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
Schildermans Steffi - 5 ptn |
|
6/4 - 6/3 |
16:00 |
ENKEL HEREN 6 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
|
Caers Rafael - 5 ptn |
7/6 (5) - 6/0 |
16:00 |
ENKEL HEREN 35 3 (55 - 70) Finale Hoofdtabel |
|
Claes Philip - 55 ptn |
|
6/3 - 6/1 |
16:00 |
ENKEL HEREN 45 3 (35 - 50) Finale Hoofdtabel |
|
Vandeplas Alain - 35 ptn |
|
7/6 (5) - 4/6 - 6/3 |
16:00 |
ENKEL HEREN 45 4 (15 - 30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Snyers Niko - 20 ptn |
6/3 - 6/3 |