Dagplanning van

  • Datum 11/08/2021 - 22/08/2021
  • Aantal inschrijvingen 199
  • Week 33
  • Adres Mevr. Simonnetlaan 1A
    9830 Sint-Martens-Latem
  • Gewest Oost-Vlaanderen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 DUBBEL HEREN 5 (20 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Verlinden Bram - 40 ptn
Walgraeve Jeroen - 20 ptn
Winnaar
De Cock Simon - 10 ptn
Impens Lieven - 50 ptn
6/4 - 7/5
09:45 DUBBEL HEREN 7 (6 punten - 15 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Van Eeckhout Bram - 3 ptn
Verstraeten Wim - 3 ptn
7/5 - 6/1
11:00 DUBBEL DAMES 7 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR den Hartog Maaike - 3 ptn
Kowalski Eline - 10 ptn
6/1 - 7/5
11:00 DUBBEL DAMES 8 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Deridder Britt - 3 ptn
Gabriels Nathalie - 5 ptn
6/1 - 6/4
11:30 DUBBEL GEMENGD 7 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
De Godt Karolien - 10 ptn
Schamp Kurt - 5 ptn
Verstuijf Eline - 5 ptn
Hellebuyck Beren - 5 ptn
6/0 - 6/1
13:30 DUBBEL GEMENGD 5 (20 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Van Hoof Heidi - 35 ptn
Soudan Yves - 20 ptn
6/7 (4) - 7/6 (4) - 10/4
13:30 DUBBEL GEMENGD 8 (6 punten - 8 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Cloet Karlien - 3 ptn
Bourov Atanas - 5 ptn
6/1 - 6/4
14:45 DUBBEL GEMENGD 4 (50 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Lauwers Julie - 35 ptn
Vanooteghem Simon - 40 ptn
Winnaar
Catry Nathalie - 35 ptn
De Roeck Sieben - 45 ptn
5/7 - 6/3 - 10/3
14:45 DUBBEL GEMENGD 6 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Hillaert Amber - 20 ptn
De Smet Aaron - 5 ptn
6/4 - 6/3
15:30 DUBBEL HEREN 3 (80 punten - 120 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR De Meyer Jonas - 100 ptn
Pols Ruben - 15 ptn
6/3 - 7/5
16:00 DUBBEL GEMENGD 8 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Scholdis Vikki - 3 ptn
Baetens Bernard - 3 ptn
6/1 - 3/6 - 12/10
16:00 DUBBEL HEREN 4 (50 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Callens Christophe - 60 ptn
Soudan Yves - 20 ptn
De Cock Simon - 10 ptn
Verhaeghe Kenneth - 70 ptn
7/6 (3) - 6/4
16:00 DUBBEL HEREN 7 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR De Meuter Timothy - 3 ptn
Hellebuyck Beren - 5 ptn
4/6 - 6/3 - 10/7
16:30 DUBBEL HEREN 8 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Dhaene Jan-Jasper - 3 ptn
Verzele Batiste - 3 ptn
6/4 - 3/6 - 11/9
17:15 DUBBEL DAMES 4 (50 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Verbruggen Jolien - 40 ptn
Vermassen An - 25 ptn
Lippens Delphine - 50 ptn
Lippens Julie - 30 ptn
6/4 - 6/3
17:15 DUBBEL DAMES 5 (20 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR De Crits Veronique - 20 ptn
Verhaeghe Hanne - 25 ptn
6/1 - 6/0
17:15 DUBBEL DAMES 6 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Decabooter Mireille - 20 ptn
Keulemans Sybille - 3 ptn
7/6 (4) - 7/5
17:15 DUBBEL HEREN 6 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Carette Jonathan - 10 ptn
Lefevere Vincent - 15 ptn
6/4 - 6/2