Dagplanning van

  • Datum 05/07/2021 - 11/07/2021
  • Aantal inschrijvingen 141
  • Week 27
  • Adres Geralaan 51
    8310 Sint-Kruis (Brugge)
  • Gewest West-Vlaanderen
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Beel Charissa - P100
Stove Marian - P50
6/1 - 6/1
09:00 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Messens Flore - P100
Plovier Astrid - P100
6/4 - 6/4
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Jonghe Guillaume - P100
De Wispelaere Free - P100
6/1 - 6/1
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Baecke Bert - P100
Tyberghien Ward - P100
6/3 - 6/4
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Bogaert Steve - P100
Schoonbaert Michiel - P100
6/3 - 6/4
09:45 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Booy Joke - P100
Decloedt Hilde - P100
6/3 - 6/2
09:45 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Aspeslagh Vanessa - P100
Daele Christine - P100
7/5 - 6/4
09:45 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Cooreman Gregory - P100
Vanhaesendonck Davy - P100
6/2 - 6/1
09:45 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Sevenhant Jelle - P100
Stael Benjamin - P100
6/2 - 6/3
09:45 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Braekeveld Tom - P100
De Coen Brecht - P100
6/4 - 6/3
10:30 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Schotte Nikki - P100
Van Hemelryck Marlies - P100
6/0 - 6/0
10:30 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Gesquiere Shana - P50
Verheyden Ann - P100
6/4 - 6/4
11:15 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Lachaert Eva - P100
Van Der Hooft Julie - P100
6/4 - 6/4
11:15 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Debbaut Lies - P50
Haerens Ellen - P100
6/4 - 7/5
11:15 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Vermeulen Stephanie - P200
Boeraeve Andy - P200
6/1 - 6/2
11:15 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Boncquet Sara - P100
Makelberge Maxim - P200
7/5 - 6/4
12:00 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Van Canneyt Mieke - P200
Staelens Brecht - P200
6/4 - 6/4
12:00 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Brysse Vanessa - P200
Houdart Nicolas - P100
6/4 - 6/4
13:15 PADEL HEREN 2 (P500 - P1000)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P700 Roelandts Kevin - P500
Ruckebusch Stijn - P700
6/2 - 6/2
13:15 PADEL HEREN 2 (P500 - P1000)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P700 Pillaert Justin - P700
Seurynck Vic - P700
6/4 - 6/3
14:30 PADEL HEREN 2 (P500 - P1000)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P700
Winnaar
Ost Peter - P700
Stilten Jan - P700
De Wever Francis - P500
De Wever Xander - P1000
6/2 - 4/0 opgave
14:30 PADEL HEREN 2 (P500 - P1000)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P700
Winnaar
Michiels Jurgen - P1000
Roose Aaron - P500
Claeys Dieter - P700
Soberon Yuri - P700
6/2 - 6/2
14:30 PADEL HEREN 2 (P500 - P1000)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P700 Nascimento Joao - P500
Vandevelde Milan - P1000
7/6 (4) - 7/6 (3)
15:45 PADEL HEREN 2 (P500 - P1000)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P700 Demuynck Axel - P700
Lammens Laurens - P700
6/2 - 7/6 (1)
15:45 PADEL HEREN 2 (P500 - P1000)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P700 Dijkhoff Arien - P700
Gorsse Michel - P700
6/4 - 7/5
17:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Declerck Patrick - P300
Denolf Kurt - P300
6/2 - 6/1
17:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 De Windt David - P300
Puystiens Koen - P300
6/2 - 6/2
17:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300
Winnaar
Duhou Milan - P300
Seurynck Sven - P300
Callier Kristof - P300
De Greve Olivier - P200
6/4 - 6/4
17:45 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Verrecas Niko - P300
Verschoore Kris - P300
6/2 - 6/1
17:45 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 De Vuyst Henk - P200
Roels Piet - P300
6/4 - 6/4
17:45 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300
Winnaar
Coryn Pieter - P300
Maveau Maxim - P300
Buysse Oswin - P300
Vachon Hugo - P300
6/4 - 7/5