Dagplanning van

  • Datum 28/06/2021 - 04/07/2021
  • Aantal inschrijvingen 56
  • Week 26
  • Adres Antwerpsesteenweg 493
    2500 Lier
  • Gewest Antwerpen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300
Winnaar
Magnus Stan - P200
Wyseure Jeroen - P300
Somers Nico - P200
Van de Merlen Arthur - P300
6/3 - 6/2
09:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300
Winnaar
Thomas Anton - P300
Thomas Arne - P300
Beeckmans Wout - P300
De Tandt Bart - P200
6/4 - 6/4
09:45 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300
Winnaar
Mc Whinnie Alan - P300
Mulia Tony - P300
Heylen Stijn - P300
Van Den Bergh Nico - P300
6/2 - 6/1
09:45 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300 Frans Bert - P300
Oeyen Niels - P300
Winnaar
Goossens Nico - P300
Swinnen Wim - P300
6/3 - 6/2
10:30 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300 Mc Whinnie Alan - P300
Mulia Tony - P300
Winnaar
Goossens Nico - P300
Swinnen Wim - P300
6/2 - 4/6 - 10/6
10:30 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300 Thomas Anton - P300
Thomas Arne - P300
Winnaar
Magnus Stan - P200
Wyseure Jeroen - P300
6/3 - 6/2
11:15 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Baele Nancy - P200
Tak Djeno - P200
6/1 - 6/1
11:15 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Lenders Evelyne - P200
Van Dyck Kristof - P100
6/2 - 6/1
11:15 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300
Winnaar
Magnus Stan - P200
Wyseure Jeroen - P300
Goossens Nico - P300
Swinnen Wim - P300
6/4 - 5/7 - 11/9
12:00 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Anthonis Annelies - P200
Lalmand Steve - P200
5/7 - 7/5 - 10/8
12:00 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Verhoeven Liesbeth - P200
Peeters Jeroen - P200
6/2 - 6/4
12:45 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Gassanova Stephanie - P200
Devriendt Ken - P100
2/6 - 6/3 - 11/9
13:30 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Ennekens Charlotte - P100
Hofmans Céline - P50
6/2 - 6/3
13:30 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Prins Isabelle - P100
Truyen Julie - P100
6/4 - 6/3
14:15 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Laet Ann - P100
Pooters Peggy - P50
6/2 - 7/6 (5)
14:15 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Lasters Stephanie - P100
Mariens Margaux - P50
6/3 - 6/3
15:00 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Kesselaers Sofie - P100
Vermeiren Wendy - P100
6/4 - 6/2