Dagplanning van

  • Datum 21/06/2021 - 27/06/2021
  • Aantal inschrijvingen 133
  • Week 25
  • Adres Belsebaan 26
    2400 Mol
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Van Laethem Evi - P50
Snijder Melvin - P100
6/2 - 6/2
10:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Van Gompel Tilly - P100
Geukens Wim - P100
6/1 - 6/1
10:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Van Lommel Anja - P100
Raeymaekers Frederick - P100
Winnaar
Linten Sofie - P50
Smets Rune - P100
6/3 - 6/2
10:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Luyten Bonny - P100
Luyten Gino - P100
Reynders Annelies - P100
Vanhoudt Dave - P100
7/6 - 7/6
10:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Cauwelier Sander - P300
Schauwers Arne - P300
6/3 - 6/2
10:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Cockx Ivan - P200
Van Den Ackerveken Peter - P300
Winnaar
Lenders Bart - P300
Rutten Peter - P300
6/4 - 6/3
11:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Linten Sofie - P50
Smets Rune - P100
6/1 - 6/2
11:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Luyten Bonny - P100
Luyten Gino - P100
7/6 - 4/6 - 10/8
11:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300
Winnaar
Peeters Sven - P200
Swinnen Jens - P300
Lenders Bart - P300
Rutten Peter - P300
6/2 - 6/3
11:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Overweg Ruben - P300
Ramaekers Jef - P300
6/2 - 6/4
12:00 PADEL GEMENGD 3 (P200 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500
Winnaar
Scheys Sigrid - P500
Sheikh Mark - P500
Hox Valerie - P500
Fransen Stijn - P500
7/6 - 6/7 - 10/7
12:00 PADEL GEMENGD 3 (P200 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Peeters Sarah - P200
Walbers Jonas - P500
Winnaar
Peeters Fien - P500
Dierckx Marco - P500
6/4 - 6/4
12:00 PADEL GEMENGD 3 (P200 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Hermans Katrien - P500
Van Hoof Steven - P500
7/6 - 7/6
12:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Jansen Els 1 - P100
Van Geel Dieter - P100
6/3 - 6/3
12:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300
Winnaar
Peeters Sven - P200
Swinnen Jens - P300
Ceyssens Pieter Jan - P300
Vleeschouwers Thomas - P300
6/0 - 4/4 opgave
12:30 PADEL GEMENGD 3 (P200 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500
Winnaar
Dom Evelyne - P500
De Vylder Tibo - P500
Swaans Charlotte - P500
Baten Tom - P300
6/2 - 6/2
13:00 PADEL GEMENGD 3 (P200 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500
Winnaar
Dom Evelyne - P500
De Vylder Tibo - P500
Peeters Fien - P500
Dierckx Marco - P500
6/4 - 6/2
13:00 PADEL GEMENGD 3 (P200 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Mareen Axana - P500
Bruyninckx Jeremy - P500
Winnaar
Scheys Sigrid - P500
Sheikh Mark - P500
6/4 - 6/3
14:00 PADEL GEMENGD 3 (P200 - P500)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Scheys Sigrid - P500
Sheikh Mark - P500
Winnaar
Dom Evelyne - P500
De Vylder Tibo - P500
6/2 - 6/2
14:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Geeraerts Michiel - P100
Viaene Tom - P200
Winnaar
Hens Steven - P200
Peeters Peter - P200
6/0 - 6/0
14:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Hermans Daan - P200
Van Hout Ron - P200
7/6 - 6/7 - 10/8
14:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Breugelmans Toon - P200
Jonckers Werner - P200
7/6 - 6/7 - 10/7
14:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Claesen Tom - P200
Van Der Made Joost - P200
6/4 - 6/4
15:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Laenen Jelle - P200
Vandermeer Yannick - P100
Winnaar
Hens Steven - P200
Peeters Peter - P200
6/1 - 6/3
15:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Moerkens Raf - P100
Oeijen Gunther - P200
6/4 - 6/2
16:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Hens Steven - P200
Peeters Peter - P200
6/3 - 7/6 (5)