Dagplanning van

  • Datum 12/07/2021 - 25/07/2021
  • Aantal inschrijvingen 198
  • Week 29
  • Adres Sint-Lambrechts-Herkstraat 69 BUS 5
    3500 Hasselt
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 DUBBEL GEMENGD 7 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Thielens Anke - 10 ptn
Vandijck Jordi - 3 ptn
Winnaar
Mees Emma - 3 ptn
Mees Kurt - 10 ptn
6/4 - 6/2
10:00 DUBBEL HEREN 7 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Hermans Patrick - 5 ptn
Vanrintel Jef - 10 ptn
Winnaar
Caubergs Yves - 10 ptn
Maes Erik - 5 ptn
6/3 - 6/3
10:00 ENKEL DAMES 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Martens Birgit - 5 ptn
Winnaar
Vos Elke - 5 ptn
6/1 - 6/0
10:00 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Schoups Jari - 10 ptn 6/1 - 6/1
11:30 DUBBEL GEMENGD 8 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Cuypers Daphne - 3 ptn
Daniels Mike - 3 ptn
6/0 - 6/1
11:30 DUBBEL HEREN 5 (20 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Bynens Jan - 20 ptn
Cops Gerard - 40 ptn
Moens Alexander - 40 ptn
Moens Frederik - 5 ptn
6/1 - 7/6 (3)
11:30 DUBBEL HEREN 6 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Bogaerts Fred - 10 ptn
Bogaerts Robbert - 20 ptn
Broux Timmy - 25 ptn
Michiels Frederick - 5 ptn
6/3 - 6/1
11:30 ENKEL DAMES 25 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Desiron Sarah - 25 ptn
Winnaar
Stulens Sara - 15 ptn
6/4 - 6/3
13:00 DUBBEL GEMENGD 6 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Thijs Marleen - 15 ptn
Vrancken Alain - 15 ptn
Moers Karolien - 15 ptn
Leers Benny - 15 ptn
6/3 - 7/6 (6)
13:00 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Corneillie Mateo - 40 ptn
Campana Wesley - 40 ptn 6/0 - 6/1
13:00 ENKEL HEREN 35 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Bernaers Peter - 30 ptn
Winnaar
Hendrickx Marc - 25 ptn
6/1 - 6/0
14:30 ENKEL DAMES 25 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Timmermans Leen - 3 ptn 6/3 - 6/3
14:30 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Jeunen Jochem - 30 ptn
Winnaar
Hermans Kristof - 25 ptn
7/6 (2) - 6/4
16:00 DUBBEL DAMES 6 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Ceulemans Nathalie - 15 ptn
Mathijs Ilse - 15 ptn
Winnaar
Desiron Sarah - 25 ptn
Jordens Greet - 5 ptn
3/6 - 7/6 (6) - 10/7
17:30 DUBBEL DAMES 7 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Smeekens Veerle - 3 ptn
Vanherpe An-Sophie - 5 ptn
6/7 (2) - 7/5 - 10/7
17:30 DUBBEL GEMENGD 5 (20 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Cesar Valerie - 20 ptn
Stappaerts Olivier - 25 ptn
Riskin Ineke - 15 ptn
Houben Niels - 40 ptn
6/2 - 6/4
19:00 ENKEL HEREN 35 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Liesenborghs Stijn - 10 ptn 6/3 - 2/1 opgave