Dagplanning van

  • Datum 09/06/2021 - 20/06/2021
  • Aantal inschrijvingen 514 / 514
  • Week 24
  • Adres Eikenlaan 2
    3950 Bocholt
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
08:30 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
1/4 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Ulenaers Frederick - 25 ptn
Winnaar
Van Herck Maxim - 30 ptn
7/5 - 2/6 - 6/3
13:00 ENKEL JONGENS U11 3 (11.8 - 11.6)
Pouleronde 3
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Berben Finn - 11.7 (2 ptn)
Boonen Ferre - 11.8 (1 ptn) 1/4 - 4/1 - 13/11
13:00 ENKEL JONGENS U11 3 (11.8 - 11.6)
Pouleronde 3
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
De Witte Leo - 11.6 (3 ptn)
Timmers Tibe - 11.8 (1 ptn) 4/1 - 4/2
14:00 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
1/4 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Hermans Michiel - 30 ptn
Winnaar
Haselaars Hans - 15 ptn
6/1 - 6/1
14:00 ENKEL JONGENS U15 3 (3 - 10)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Bastiaens Cedric - 3 ptn
Winnaar
Verstraten Tom - 10 ptn
6/2 - 6/3
14:15 ENKEL JONGENS U11 3 (11.8 - 11.6)
Pouleronde 2
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Boonen Ferre - 11.8 (1 ptn)
Winnaar
Kosten Vince - 11.6 (3 ptn)
4/0 - 4/1
14:15 ENKEL JONGENS U11 3 (11.8 - 11.6)
Pouleronde 2
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Timmers Tibe - 11.8 (1 ptn)
Winnaar
Delamotte Kamiel - 11.6 (3 ptn)
4/2 - 4/1
15:00 ENKEL JONGENS U11 3 (11.8 - 11.6)
Pouleronde 1
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Lenders Robbe - 11.6 (3 ptn)
Kruit Noah - 11.8 (1 ptn) 4/0 - 4/0
15:00 ENKEL JONGENS U11 3 (11.8 - 11.6)
Pouleronde 3
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Timmers Sibe - 11.8 (1 ptn)
Ulenaers Stan - 11.8 (1 ptn) 4/0 - 4/0
15:30 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Scheepers Yente - 40 ptn
Winnaar
Segers Kobe - 45 ptn
6/3 - 6/0
15:30 ENKEL JONGENS U11 3 (11.8 - 11.6)
Pouleronde 1
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Delamotte Kamiel - 11.6 (3 ptn)
Winnaar
De Witte Leo - 11.6 (3 ptn)
3/4 (4) - 4/2 - 10/6
15:30 ENKEL JONGENS U11 3 (11.8 - 11.6)
Pouleronde 1
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Kosten Vince - 11.6 (3 ptn)
Berben Finn - 11.7 (2 ptn) 4/1 - 4/0
15:30 ENKEL JONGENS U13 2 (13.8 - 13.3)
1/4 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Ringoet Jesse - 13.3 (15 ptn)
Druyts Cyriel - 13.4 (10 ptn) 6/1 - 6/0
15:30 ENKEL JONGENS U15 3 (3 - 10)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Kunnen Dean - 10 ptn
Ramaekers Dave - 5 ptn 6/1 - 6/0
16:15 ENKEL JONGENS U11 3 (11.8 - 11.6)
Pouleronde 2
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Ulenaers Stan - 11.8 (1 ptn) Roemers Lars - 11.6 (3 ptn)
17:00 ENKEL DAMES 4 (15 - 30)
1/4 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Samuels Rachel - 30 ptn Vliegen Zoë - 20 ptn
17:00 ENKEL HEREN 3 (55 - 70)
1/4 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Creemers Sander - 70 ptn Van Hooff Frank - 55 ptn
17:30 DUBBEL DAMES 7 (6 punten - 15 punten)
1/4 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Boeykens Aurelie - 3 ptn
Brands Lore - 3 ptn
Bas Kim - 3 ptn
Driesen Cindy - 3 ptn
17:30 ENKEL DAMES 5 (3 - 10)
1/4 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Lauwers Sara - 10 ptn Bergs Jade - 10 ptn
17:30 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Timmermans Noel - 40 ptn Maggen Michael - 45 ptn
17:30 ENKEL JONGENS U11 3 (11.8 - 11.6)
Pouleronde 1
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Roemers Lars - 11.6 (3 ptn) Timmers Sibe - 11.8 (1 ptn)
17:30 ENKEL MEISJES U13 2 (13.8 - 13.3)
1/4 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Knuts Kyara - 13.3 (15 ptn) Bleyen Lyana - 13.4 (10 ptn)
18:30 DUBBEL GEMENGD 6 (10 punten - 30 punten)
1/4 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Tielens Liesbeth - 3 ptn
Creemers Kristof - 20 ptn
Kusters Monique - 25 ptn
Van Baars Jimmy - 5 ptn
18:30 DUBBEL GEMENGD 7 (6 punten - 15 punten)
1/4 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Quicken Janne - 5 ptn
Aerts Sam - 10 ptn
Haex Veerle - 3 ptn
Vanendert Bart - 5 ptn
18:30 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
1/4 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Ceyssens Jeff - 5 ptn Schepers Maarten - 5 ptn
18:30 ENKEL HEREN 35 4 (35 - 50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Dierckx Guy - 45 ptn Grooten Philippe - 40 ptn
18:30 ENKEL JONGENS U11 2 (11.8 - 11.3)
1/4 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Claes Tibe - 11.3 (15 ptn) Schuer Emiel - 11.4 (10 ptn)
19:00 DUBBEL DAMES 4 (50 punten - 90 punten)
1/4 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Stephani Evi - 35 ptn
Voortmans Heidi - 45 ptn
Raemaekers Katrien - 30 ptn
Smeets Elien - 20 ptn
19:00 DUBBEL DAMES 5 (20 punten - 60 punten)
1/4 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Ectors Greetje - 30 ptn
Paesen Ilse - 30 ptn
Engelen Sandy - 25 ptn
Veekmans Mieke - 20 ptn
19:00 DUBBEL GEMENGD 4 (50 punten - 90 punten)
1/4 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Smits Jill - 65 ptn
Peeters Andy - 3 ptn
Hermans Rachel - 60 ptn
Hermans Pierre - 15 ptn
19:00 DUBBEL GEMENGD 7 (6 punten - 15 punten)
1/4 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Heynickx Stefanie - 3 ptn
Tielens Bram - 10 ptn
Brouns Laura - 5 ptn
Brouns Noel - 10 ptn
19:00 ENKEL HEREN 35 4 (35 - 50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Creemers Maarten - 50 ptn Geebelen Jo - 45 ptn
20:00 DUBBEL GEMENGD 6 (10 punten - 30 punten)
1/4 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Rosiers Lieve - 15 ptn
Swennen Benny - 15 ptn
Peeters Ine - 15 ptn
Beckers Arno - 5 ptn
20:00 DUBBEL HEREN 4 (50 punten - 90 punten)
1/4 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Loos Jasper - 20 ptn
Overweg Ruben - 70 ptn
Hoydongs Rob - 50 ptn
Kerkhofs Robin - 35 ptn
20:00 DUBBEL HEREN 7 (6 punten - 15 punten)
1/4 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Das Guido - 3 ptn
Vossen Lode - 10 ptn
Leynen Luc - 3 ptn
Vanderhoydonck Danny - 10 ptn
20:00 ENKEL DAMES 25 3 (15 - 30)
1/4 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Jooken Eline - 25 ptn Timmermans Greetje - 20 ptn
20:00 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
1/4 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Schouteden Maxim - 5 ptn Belmans Jasper - 10 ptn
20:00 ENKEL HEREN 35 5 (15 - 30)
1/4 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Cox Tom - 25 ptn Vanelderen Rudi - 30 ptn
20:30 DUBBEL GEMENGD 7 (6 punten - 15 punten)
1/4 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Bruckers Lotte - 5 ptn
Brouns Kurt - 3 ptn
Custers Stefanie - 3 ptn
Custers Danny - 3 ptn
20:30 DUBBEL HEREN 5 (20 punten - 60 punten)
1/4 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Goedermans Davy - 35 ptn
Peeters Wim - 20 ptn
Brands Pieter - 15 ptn
Lemmens Kevin - 30 ptn
20:30 DUBBEL HEREN 5 (20 punten - 60 punten)
1/4 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Boonen Kevin - 15 ptn
Theeuwen Mario - 20 ptn
Alen Gert - 10 ptn
Jacobs Eddy - 40 ptn
20:30 ENKEL DAMES 5 (3 - 10)
1/8 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Vanhove Martine - 5 ptn Goossens Julie - 5 ptn
21:15 DUBBEL GEMENGD 5 (20 punten - 60 punten)
1/4 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Hoeben Tine - 15 ptn
Dreesen Geert - 40 ptn
Peeters Ine - 15 ptn
Geelen Herbert - 45 ptn
21:15 DUBBEL HEREN 6 (10 punten - 30 punten)
1/4 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Hilkens Erik - 15 ptn
Neelen Kristof - 10 ptn
Meuwis Koen - 15 ptn
Meyssen Gunther - 10 ptn
21:15 DUBBEL HEREN 7 (6 punten - 15 punten)
1/4 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Castermans Koen - 10 ptn
Schouteden Roy - 5 ptn
Kerkhofs Anton - 3 ptn
Paesen Andy - 3 ptn
21:15 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
1/8 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Schildermans Eloy - 3 ptn Willekens Glenn - 3 ptn
22:00 DUBBEL GEMENGD 4 (50 punten - 90 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Schepers Lore - 55 ptn
Peeters Maarten - 30 ptn
Swinnen Lien - 35 ptn
Martens Brecht - 40 ptn