Dagplanning van

  • Datum 31/07/2021 - 15/08/2021
  • Aantal inschrijvingen 505
  • Week 32
  • Adres Bergévest 10
    3300 Tienen
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 DUBBEL GEMENGD 4 (50 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Gillet Liesbet - 45 ptn
Mertens Jan - 45 ptn
Robinne Veroniek - 20 ptn
Stroobants Bruno - 70 ptn
4/6 - 6/0 - 10/5
09:00 ENKEL HEREN 55 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Appeltans Marc - 25 ptn
Winnaar
Nelissen Herman - 20 ptn
6/4 - 7/6 (3)
09:05 ENKEL JONGENS U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Creemers Stef - 13.4 (10 ptn)
Winnaar
Vlayen Javier - 13.5 (5 ptn)
6/1 - 6/4
09:05 ENKEL JONGENS U15 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Hendrix Andreas - 5 ptn
Vanzeir Michiel - 5 ptn 6/4 - 6/2
10:30 DUBBEL HEREN 7 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Conard Wout - 5 ptn
Lazard Thibault - 10 ptn
Haccour Steven - 10 ptn
Ulens Hans - 5 ptn
6/4 - 6/4
10:30 ENKEL HEREN 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Smets Pieter-Jan - 70 ptn
Hill Roman - 70 ptn 6/3 - 6/1
10:35 ENKEL MEISJES U13 3 (13.8 - 13.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Vandenput Alizée - 13.7 (2 ptn)
Winnen Janina - 13.6 (3 ptn) 6/3 - 6/1
10:35 ENKEL MEISJES U15 3 (3 - 10)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Schuurmans Janne - 10 ptn 2/6 - 6/3 - 7/5
12:00 DUBBEL DAMES 2 (110 punten - 150 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Kempeneers Ellie - 60 ptn
Uyttebroek Margo - 70 ptn
Winnaar
Bergs Sofie - 70 ptn
Wilms Michelle - 70 ptn
6/2 - 6/4
12:00 DUBBEL DAMES 3 (80 punten - 120 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Petitjean Margot - 60 ptn
Van Grunderbeeck Sofie - 50 ptn
6/4 - 6/4
12:05 DUBBEL JONGENS U11 3 (2 punten - 20 punten)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Lysens Ruben - 15 ptn
Olemans Viggo - 1 ptn
de Le Hoye Hadrien - 1 ptn
Frison Simon - 2 ptn
4/2 - 4/2
12:05 DUBBEL JONGENS U13 3 (2 punten - 20 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Van Rompaey Elias - 1 ptn
Van Rompaey Natan - 5 ptn
6/2 - 6/2
12:05 DUBBEL JONGENS U17 2 (6 punten - 50 punten)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Noten Jasper - 3 ptn
Vereecke Robbe - 40 ptn
Dewil Jef - 40 ptn
Vanzeir Michiel - 5 ptn
6/0 - 6/2
13:30 DUBBEL DAMES 4 (50 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Huyskens Marie - 5 ptn
Lemmens Elien - 75 ptn
6/1 - 6/1
13:30 ENKEL HEREN 2 (75 - 90)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Jelu Kevin - 90 ptn
Winnaar
Hill Roman - 70 ptn
6/3 - 6/4
13:35 DUBBEL JONGENS U13 3 (2 punten - 20 punten)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Bils Eduard - 5 ptn
Knops Rune - 10 ptn
Huysmans Luca - 10 ptn
Norgaard Christian - 3 ptn
6/3 - 4/6 - 11/9
14:35 ENKEL MEISJES U15 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Poelmans Kimani - 10 ptn 6/4 - 5/7 - 6/3
15:00 DUBBEL HEREN 3 (80 punten - 120 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Bruyninckx Cedric - 25 ptn
Jelu Kevin - 90 ptn
6/4 - 6/4
15:00 ENKEL DAMES 2 (65 - 85)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Uyttebroek Margo - 70 ptn
Kellens Fleur - 75 ptn 7/6 (8) - 7/6 (4)
15:05 ENKEL MEISJES U11 2 (11.8 - 11.3)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR De Blauwe Hélène - 11.8 (1 ptn)
Winnaar
Dion Axelle - 11.7 (2 ptn)
4/2 - 4/2
15:30 ENKEL JONGENS U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Anthoon Louis - 30 ptn
Boscarino Jarno - 15 ptn 6/2 - 6/1
16:05 ENKEL JONGENS U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Cremers Tuur - 11.5 (5 ptn)
Olemans Viggo - 11.8 (1 ptn) 4/0 - 4/1
16:30 DUBBEL GEMENGD 5 (20 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Salien Esther - 25 ptn
Govaerts Patrick - 20 ptn
Winnaar
Nijs Elien - 20 ptn
Bilsen Bert - 35 ptn
6/2 - 0/6 - 10/7
16:30 DUBBEL HEREN 5 (20 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Donvil Gerry - 45 ptn
Wallens Jim - 15 ptn
6/3 - 6/2
17:05 DUBBEL MEISJES U13 3 (2 punten - 20 punten)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Dusart Liede - 1 ptn
Smets Anne-Lien - 15 ptn
7/5 - 6/0
17:05 ENKEL JONGENS U13 3 (13.8 - 13.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Klarenbeek Finn - 13.6 (3 ptn)
Zimmerman Xander - 13.6 (3 ptn) 7/5 - 6/2
17:05 ENKEL MEISJES U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Vandenberghe Sofie - 11.5 (5 ptn)
Winnaar
Dion Axelle - 11.7 (2 ptn)
4/3 (3) - 4/1
18:00 DUBBEL DAMES 6 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Goen Griet - 20 ptn
Mottie Petra - 5 ptn
Winnaar
Dereze Lieve - 25 ptn
Lazard Anouck - 5 ptn
1/6 - 6/3 - 10/8
18:00 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Lazard Thibault - 10 ptn 6/1 - 6/2
19:30 DUBBEL DAMES 8 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Dirix Katoo - 3 ptn
Stouthuysen Frieke - 5 ptn
6/2 - 6/3
19:30 DUBBEL HEREN 4 (50 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Joosen Lukas - 10 ptn
Stroobants Bruno - 70 ptn
2/6 - 6/1 - 10/4