Dagplanning van

  • Datum 09/08/2021 - 15/08/2021
  • Aantal inschrijvingen 97 / 100
  • Week 32
  • Adres Paddestraat 40
    9340 Lede
  • Gewest Oost-Vlaanderen
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Rottiers Steven - P100
Vincent Mathieu - P100
6/1 - 6/0
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Bauters Reno - P100
Corthals Marc - P100
6/3 - 6/1
10:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Hendrickx Jimmy - P100
Uyttenhove Lino - P100
6/4 - 6/4
10:15 PADEL DAMES 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Cortier Kathy - P200
Diependaele Ilse - P200
6/0 - 6/4
11:30 PADEL DAMES 5 (P100 - P200)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Hal Caroline - P200
Van den Meerssche Carolien - P200
6/3 - 4/6 - 10/8
12:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Caspeele Nastassia - P50
Thienpont Nele - P50
6/2 - 6/2
12:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Abbeloos Joke - P50
Mertens Cindy - P50
7/5 - 6/2
13:15 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Brusselmans Felke - P50
De Witte Stien - P50
6/0 - 6/3
14:00 PADEL HEREN 2 (P500 - P1000)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P700 Geerinck Jos - P1000
Keppens Lendert - P500
3/6 - 6/0 - 10/5
14:00 PADEL HEREN 2 (P500 - P1000)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P700 De Petter Pepijn - P700
Westerlinck Samuel - P500
6/4 - 2/6 - 11/9
14:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Balafrej Hicham - P300
Van Meir Luc - P200
6/4 - 6/4
14:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300
Winnaar
Coryn Pieter - P300
Vachon Hugo - P300
Dejonckheere Kurt - P300
De Windt David - P300
6/4 - 6/3
14:45 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Buysse Oswin - P300
Schoofs Kenneth - P300
6/3 - 6/2
14:45 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 De Neve Kilian - P300
Schalck Niels - P300
Winnaar
Desmet Tom - P300
Maes Brecht - P200
7/6 - 7/6
15:20 PADEL HEREN 2 (P500 - P1000)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P700 Bruylant Steven - P700
Van Cauwenberge Pieterjan - P700
3/6 - 6/4 - 10/5
15:20 PADEL HEREN 2 (P500 - P1000)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P700 Pont Nicolas - P700
Socorro Medina Julian - P700
7/6 (5) - 6/4
15:30 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Desmet Tom - P300
Maes Brecht - P200
6/3 - 6/4
15:30 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300
Winnaar
Coryn Pieter - P300
Vachon Hugo - P300
Ducastel Jasper - P300
Hulpiau Joachim - P300
7/5 - 6/4
16:45 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300
Winnaar
Coryn Pieter - P300
Vachon Hugo - P300
Baele Thomas - P300
Meutermans Maxime - P200
7/6 (2) - 6/2
17:00 PADEL HEREN 2 (P500 - P1000)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P700 Sweerman Miel - P500
Van Damme Nils - P300
6/1 - 6/1