Dagplanning van

  • Datum 04/09/2021 - 19/09/2021
  • Aantal inschrijvingen 237
  • Week 37
  • Adres Broederspad 55/1
    3550 Heusden-Zolder
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 DUBBEL DAMES 8 (6 punten - 8 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Dilien Els - 3 ptn
Jans Lene - 5 ptn
6/4 - 7/6 (5)
10:00 DUBBEL HEREN 4 (50 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Gielissen Jo - 85 ptn
Vanthienen Jef - 3 ptn
Jehaes Jelle - 65 ptn
Vankrunkelsven Rudy - 25 ptn
6/4 - 6/3
11:00 DUBBEL HEREN 3 (80 punten - 120 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Eggermont Kenny - 35 ptn
Jeunen Michiel - 65 ptn
7/6 (5) - 7/5
12:30 DUBBEL DAMES 7 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Weijs Ann - 3 ptn
Weijs Evy - 3 ptn
Bervoets Sien - 3 ptn
Herremans Geertrui - 3 ptn
7/6 - 6/4
12:30 DUBBEL GEMENGD 6 (10 punten - 30 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Beets Elien - 10 ptn
Sneyers Kristof - 20 ptn
Van Tendeloo Wendy - 5 ptn
Loosen Arnaud - 25 ptn
6/4 - 6/2
12:30 DUBBEL GEMENGD 7 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Claes Leen - 3 ptn
Claes Bram - 10 ptn
Laenen Ellen - 3 ptn
Asnong Wout - 10 ptn
6/3 - 6/3
14:00 DUBBEL DAMES 5 (20 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Boonen Lore - 10 ptn
De Schepper Katleen - 30 ptn
Winnaar
Baeten Laure - 15 ptn
Noens Jolien - 40 ptn
6/4 - 6/3
14:00 DUBBEL HEREN 5 (20 punten - 60 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Keunen Dries - 25 ptn
Luts Jente - 35 ptn
Winnaar
Battista Anthony - 40 ptn
Weytjens Jan - 20 ptn
6/1 - 6/3
17:00 DUBBEL DAMES 8 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Delamotte Katrien - 5 ptn
Janssen Elke - 3 ptn
6/4 - 7/5
17:00 DUBBEL GEMENGD 2 (110 punten - 150 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Bynens Dana - 75 ptn
Aerts Kevin - 65 ptn
Plessers Kiara - 75 ptn
Plessers Kiron - 60 ptn
0/6 - 6/3 - 10/2
17:00 DUBBEL GEMENGD 6 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Claes Ankie - 20 ptn
Asnong Wout - 10 ptn
Beets Elien - 10 ptn
Sneyers Kristof - 20 ptn
6/3 - 6/2
17:00 DUBBEL GEMENGD 45 6 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Susco Loriana - 3 ptn
Stoffels Gunter - 3 ptn
Winnaar
Klaps Natascha - 3 ptn
Trippaers Guy - 3 ptn
6/3 - 2/6 - 10/6
17:30 DUBBEL GEMENGD 4 (50 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Dupont Kirsty - 30 ptn
Daems Jan - 40 ptn
6/4 - 7/6 (10)
18:30 DUBBEL DAMES 6 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Aerts Ineke - 15 ptn
Zimmer Janne - 15 ptn
Barthels Valerie - 20 ptn
Moons Hanne - 10 ptn
6/4 - 2/6 - 10/8
18:30 DUBBEL GEMENGD 5 (20 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Peters Els - 25 ptn
Wuytens Marco - 35 ptn
Smellers Wendy - 15 ptn
Martens Jo - 20 ptn
2/6 - 6/3 - 10/4
18:30 DUBBEL HEREN 5 (20 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Corvilain Laurent - 35 ptn
Nolmans Lars - 25 ptn
Battista Anthony - 40 ptn
Weytjens Jan - 20 ptn
6/3 - 6/0
18:30 DUBBEL HEREN 8 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Cultiaux Svein - 3 ptn
Oeyen Nick - 3 ptn
Winnaar
Gebruers Glenn - 3 ptn
Thijs Jesse - 3 ptn
6/2 - 4/6 - 10/7