Dagplanning van

  • Datum 26/12/2020 - 03/01/2021
  • Aantal inschrijvingen 261 / 270
  • Week 53
  • Adres Sledderloweg 98
    3600 Genk
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:30 ENKEL JONGENS U10 1 (11.3 - 11.1)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN JUNIOR CIRCUIT
Winnaar
Hosten Rune - 11.1 (25 ptn)
Van San Alexander - 11.1 (25 ptn) 4/1 - 4/2
10:30 ENKEL MEISJES U09 1 (9.4 - 9.1)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN JUNIOR CIRCUIT Anastasiadis Artemis - 9.1 (25 ptn)
Winnaar
Olaerts Mijs - 9.2 (20 ptn)
4/1 - 4/3 (2)
10:30 ENKEL MEISJES U11 1 (11.2 - 11.1)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN JUNIOR CIRCUIT
Winnaar
Streltsova Sofia - 11.1 (25 ptn)
Fohnen Finya - 11.1 (25 ptn) 4/3 (2) - 4/3 (3)
12:00 DUBBEL JONGENS U10 1 (30 punten - 50 punten)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN JUNIOR CIRCUIT
Winnaar
Hermans Lionel - 25 ptn
Van San Alexander - 25 ptn
Baum Nathan - 25 ptn
Hosten Rune - 25 ptn
4/0 - 4/0
12:00 DUBBEL MEISJES U09 1 (20 punten - 50 punten)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN JUNIOR CIRCUIT Manso Rodrigues Emanuela - 15 ptn
Olaerts Mijs - 20 ptn
4/3 (4) - 4/2
12:00 DUBBEL MEISJES U11 1 (40 punten - 50 punten)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN JUNIOR CIRCUIT Meynaerts Lise - 25 ptn
Van Baelen Jade - 25 ptn
Winnaar
Janssen Farah - 25 ptn
Smeets Janne - 25 ptn
4/3 (4) - 3/4 (3) - 14/12
13:30 ENKEL JONGENS U09 1 (9.3 - 9.1)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN JUNIOR CIRCUIT
Winnaar
Peeters Mats - 9.1 (25 ptn)
Moreau Rowen - 9.1 (25 ptn) 4/2 - 2/0 opgave
13:30 ENKEL MEISJES U10 1 (11.4 - 11.1)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN JUNIOR CIRCUIT
Winnaar
Van Dyck Margot - 11.1 (25 ptn)
Van Gestel Ella - 11.2 (20 ptn) 4/1 - 4/0
14:00 ENKEL JONGENS U11 1 (11.1 - 11.1)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN JUNIOR CIRCUIT
Winnaar
Henry Mathis - 11.1 (25 ptn)
Adam Julien - 11.1 (25 ptn) 4/2 - 3/4 (5) - 4/1
14:00 ENKEL JONGENS U13 1 (13.1 - 115)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN JUNIOR CIRCUIT
Winnaar
Vandepoele Nand - 65 ptn
Stas Robin - 45 ptn 6/3 - 4/6 - 6/4
14:00 ENKEL MEISJES U13 1 (13.1 - 115)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN JUNIOR CIRCUIT Van Brempt Marilyn - 13.1 (25 ptn) 6/4 - 4/6 - 6/4
15:00 DUBBEL JONGENS U09 1 (30 punten - 50 punten)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN JUNIOR CIRCUIT
Winnaar
Moreau Rowen - 25 ptn
Peeters Mats - 25 ptn
Camillo Matteo - 25 ptn
Van Brempt Nicolas - 20 ptn
4/0 - 4/1
15:00 DUBBEL MEISJES U10 1 (20 punten - 50 punten)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN JUNIOR CIRCUIT Hua Pauline - 25 ptn
Jeannier Célia - 20 ptn
Winnaar
Van Dyck Margot - 25 ptn
Van Gestel Ella - 20 ptn
4/2 - 0/4 - 10/6
16:00 DUBBEL JONGENS U11 1 (50 punten - 50 punten)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN JUNIOR CIRCUIT Grozdev Sava - 25 ptn
Vandeput Elouan - 25 ptn
Winnaar
Pauwels Sebastian - 25 ptn
Roland Max - 25 ptn
4/2 - 4/2
16:00 DUBBEL JONGENS U13 1 (50 punten - 230 punten)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN JUNIOR CIRCUIT
Winnaar
Denotté Nik - 55 ptn
Vandepoele Nand - 65 ptn
Peterges Carl - 55 ptn
Willem Louis - 50 ptn
6/1 - 6/1
16:00 DUBBEL MEISJES U13 1 (50 punten - 230 punten)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN JUNIOR CIRCUIT
Winnaar
Axinie Elysa - 25 ptn
De Baene Romy - 25 ptn
Van Brempt Marilyn - 25 ptn
Weynen Celine - 25 ptn
7/5 - 6/2