Dagplanning van

  • Datum 10/08/2020 - 22/08/2020
  • Aantal inschrijvingen 198
  • Week 34
  • Adres Tulpinstraat 12 A
    3500 Hasselt
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 ENKEL HEREN 3 (15 - 25)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Huys Michel - 20 ptn
Reekmans Bart - 15 ptn 6/1 - 5/7 - 6/4
10:00 DUBBEL DAMES 2 (40 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Cesar Valerie - 3 ptn
Legros Zoe - 20 ptn
Boonen Lyne - 5 ptn
Put Marie-Julie - 35 ptn
6/4 - 6/3
10:00 DUBBEL DAMES 3 (15 punten - 35 punten)
Finale
Hoofdtabel
Quintiens Claire - 10 ptn
Vanstraelen Beryl - 15 ptn
6/1 - 6/3
10:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 10 punten)
Finale
Hoofdtabel
Guisson Senn - 3 ptn
Krols Maxime - 5 ptn
2/6 - 6/2 - 10/8
10:00 ENKEL DAMES 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Verstrepen Marte - 25 ptn
Alenus Feike - 15 ptn 6/1 - 6/1
11:00 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 10 punten)
Finale
Hoofdtabel
Palmers Chris - 5 ptn
Tas Christel - 5 ptn
6/2 - 4/6 - 10/8
11:00 ENKEL HEREN 2 (30 - 60)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Picard Bruce - 50 ptn
Spaan Marcel - 45 ptn 6/0 - 6/0
12:00 DUBBEL GEMENGD 3 (15 punten - 35 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Legros Zoe - 20 ptn
Velghe Xavier - 5 ptn
Quintiens Claire - 10 ptn
Iven Gert - 10 ptn
6/4 - 7/6 (4)
12:00 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 230 punten)
Pouleronde 1
Winnaar
Gielen Cedric - 80 ptn
Gielen Pieter - 75 ptn
Oud Ruben - 75 ptn
Thywissen Thomas - 65 ptn
6/3 - 6/3
12:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 10 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Gielen Tibo - 3 ptn
Vandormael Thomas - 3 ptn
Geraerts Koen - 3 ptn
Jageneau Gilles - 3 ptn
6/2 - 7/6 (4)
13:00 DUBBEL GEMENGD 3 (15 punten - 35 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Schoofs Grisha - 30 ptn
Buckinx Michiel - 3 ptn
Van Poppel Ineke - 5 ptn
Martens Stijn - 10 ptn
6/3 - 6/1
13:00 ENKEL HEREN 3 (15 - 25)
Finale
Hoofdtabel
De Meulemeester Robby - 15 ptn
Winnaar
Roussard Patrick - 15 ptn
6/1 - 6/0
13:30 DUBBEL HEREN 3 (15 punten - 35 punten)
Finale
Hoofdtabel
Doultremont Jean-Marie - 10 ptn
Heirman Bart - 20 ptn
Winnaar
Mesotten Kris - 10 ptn
Opdekamp Ward - 10 ptn
6/4 - 6/1
14:00 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 10 punten)
Finale
Hoofdtabel
Dagnelie Michele - 3 ptn
Mikolajczak Betty - 3 ptn
6/0 - 6/3
14:00 DUBBEL GEMENGD 2 (40 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
Put Marie-Julie - 35 ptn
Picard Bruce - 50 ptn
Winnaar
Mathijs Rune - 3 ptn
Oud Ruben - 75 ptn
3/6 - 6/3 - 12/10
14:00 ENKEL HEREN 1 (3 - 115)
Pouleronde 2
Gielen Pieter - 75 ptn
Winnaar
Thywissen Thomas - 65 ptn
2/6 - 6/2 - 6/4
14:30 DUBBEL HEREN 3 (15 punten - 35 punten)
Finale
Hoofdtabel
Hulsmans Kristof - 5 ptn
Leduc Werner - 30 ptn
Winnaar
Iven Gert - 10 ptn
Reekmans Bart - 15 ptn
6/3 - 7/5
14:30 ENKEL JONGENS U13 1 (13.8 - 13.1)
Finale
Hoofdtabel
Cox Tristan - 13.7 (2 ptn)
Winnaar
Gilis Dani - 13.7 (2 ptn)
6/4 - 6/2
15:00 DUBBEL DAMES 2 (40 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Daniels Ilse - 55 ptn
Tielens Kristel - 35 ptn
Buekers Kristien - 45 ptn
Greunlinx Els - 35 ptn
2/6 - 6/3 - 10/7
15:00 ENKEL DAMES 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
Ruysschaert Stephanie - 3 ptn 6/0 - 6/1
15:00 ENKEL HEREN 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
Evers Michiel - 3 ptn 6/3 - 7/6 (2)
15:30 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 10 punten)
Finale
Hoofdtabel
Jans Els - 3 ptn
Daniëls Dirk - 5 ptn
Winnaar
Engelhard Lara - 3 ptn
Geraerts Koen - 3 ptn
7/6 (4) - 6/4
15:30 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 230 punten)
Pouleronde 2
Dewez Filip - 3 ptn
Stinissen Luc - 10 ptn
Winnaar
Oud Ruben - 75 ptn
Thywissen Thomas - 65 ptn
6/0 - 6/0
15:30 ENKEL HEREN 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Emonds Simon - 10 ptn
Mercken Wout - 10 ptn 6/1 - 6/2
18:30 ENKEL DAMES 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
Vandikkelen Liselotte - 3 ptn
Winnaar
Dewith Celine - 3 ptn
6/4 - 6/0