Dagplanning van

  • Datum 17/07/2020 - 26/07/2020
  • Aantal inschrijvingen 177 / 330
  • Week 30
  • Adres De Lusthoven 14
    2370 Arendonk
  • Gewest Antwerpen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:30 ENKEL HEREN 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
Leyten Sander - 5 ptn 6/2 - 6/4
11:00 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
Van Gorp Ellen - 25 ptn
Claessen Anton - 3 ptn
Winnaar
Berrens Els - 10 ptn
Hooyberghs Jan - 15 ptn
6/4 - 1/6 - 10/6
11:00 ENKEL DAMES 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
Willemse Justine - 3 ptn 6/3 - 6/3
12:00 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
Cnaeps Chantal - 20 ptn
Faes Annick - 10 ptn
6/4 - 6/3
12:00 DUBBEL GEMENGD 1 (6 punten - 80 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Van Gestel Maite - 20 ptn
Aarts Jannes - 60 ptn
Hulselmans Katrijn - 3 ptn
Van Herck Glenn - 70 ptn
6/4 - 7/6 (6)
12:00 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 80 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Borgers Bert - 30 ptn
Maes Niel - 50 ptn
Geenen Thomas - 40 ptn
Van Bourgognie Thomas - 25 ptn
4/6 - 6/4 - 10/7
13:30 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Jacobs Jan - 5 ptn
Van Der Loop Jeroen - 25 ptn
Blockx Lou - 5 ptn
Janssen Paul - 20 ptn
6/3 - 6/0
13:30 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 6 punten)
Finale
Hoofdtabel
Engelen Jan - 3 ptn
Van Cantfort Francois - 3 ptn
Winnaar
Leyten Wim - 3 ptn
Meeusen Joeri - 3 ptn
6/7 (3) - 6/3 - 10/3
13:30 ENKEL DAMES 5 (3 - 3)
Finale
Hoofdtabel
Van Gorp Ann - 3 ptn 6/3 - 6/1
15:00 DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 80 punten)
Finale
Hoofdtabel
Faes Ann - 25 ptn
Van Houdt Mieke - 45 ptn
Winnaar
Sanders Dorien - 35 ptn
Van Gorp Ellen - 25 ptn
6/3 - 0/0 opgave
15:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Segers Marielle - 10 ptn
Van Gorp Daryll - 3 ptn
Witvrouwen Mieke - 3 ptn
Vansteene Wouter - 3 ptn
6/2 - 1/6 - 10/5
15:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
Mertens Jens - 5 ptn
Mertens Leo - 5 ptn
4/6 - 6/0 - 10/5
15:00 ENKEL HEREN 3 (3 - 25)
Finale
Hoofdtabel
Van Bourgognie Thomas - 25 ptn
Winnaar
Geudens Guy - 25 ptn
6/1 - 6/2
16:30 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
Burnotte Nadja - 5 ptn
Lens Edith - 5 ptn
Winnaar
Berrens Els - 10 ptn
Stevens Heleen - 3 ptn
6/0 - 6/2
16:30 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 6 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Heyns Lisa - 3 ptn
Janssen Charlotte - 3 ptn
Geudens Myrthe - 3 ptn
Van Herck Lenne - 3 ptn
6/4 - 6/3
16:30 ENKEL HEREN 1 (3 - 100)
Finale
Hoofdtabel
Bruyninckx Kris - 55 ptn 3/6 - 6/2 - 6/3
16:30 ENKEL HEREN 2 (3 - 50)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Lenaerts Jobbe - 35 ptn
Lenaerts Laurens - 35 ptn 6/2 - 4/6 - 7/6 (6)
16:30 ENKEL HEREN 5 (3 - 3)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Maes Bart - 3 ptn
Leyten Wim - 3 ptn 5/7 - 6/4 - 6/4
18:00 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 6 punten)
Finale
Hoofdtabel
Hulselmans Katrijn - 3 ptn
Hulselmans Evert - 3 ptn
Winnaar
Heyns Lisa - 3 ptn
Dom Alek - 3 ptn
6/0 - 6/1