Dagplanning van

  • Datum 31/08/2020 - 06/09/2020
  • Aantal inschrijvingen 94
  • Week 36
  • Adres Belsebaan 26
    2400 Mol
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 PADEL DAMES 5 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Van Gompel Tilly - P100
Van Lommel Anja - P100
Winnaar
Dierckx Valerie - P100
Lyen Anne - P100
6/3 - 6/3
10:00 PADEL DAMES 5 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Geoffroy Nicole - P100
Poppe Iris - P50
6/0 - 6/0
11:00 PADEL DAMES 5 (P50 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Dierckx Valerie - P100
Lyen Anne - P100
6/2 - 6/1
12:00 PADEL GEMENGD 5 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Donckers Anja - P100
Janssens Dimitri - P100
6/0 - 6/7 (12) - 12/10
12:00 PADEL GEMENGD 5 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Billen Michelle - P100
Van Baelen Jef - P100
Winnaar
Lyen Anne - P100
Driesen Jens - P100
2/6 - 6/2 - 10/7
12:00 PADEL GEMENGD 5 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Van Gompel Tilly - P100
Corthals Dirk - P100
6/4 - 6/2
12:00 PADEL GEMENGD 5 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Dierckx Valerie - P100
Willekens Njord - P100
6/4 - 7/5
13:00 PADEL DAMES 4 (P100 - P250)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Adriaensen Tine - P250
Vos Elia - P100
6/1 - 6/2
13:00 PADEL DAMES 4 (P100 - P250)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Jansen Els 1 - P250
Luyten Bonny - P100
6/2 - 6/3
13:00 PADEL GEMENGD 5 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Willeborts Annemie - P50
Stubbe Arno - P100
Winnaar
Lyen Anne - P100
Driesen Jens - P100
6/1 - 6/3
13:00 PADEL GEMENGD 5 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Van Craen Sofie - P50
Cornelis Nils - P100
7/5 - 6/3
14:15 PADEL DAMES 4 (P100 - P250)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Lintermans Jolien - P250
Lintermans Marjan - P250
6/2 - 3/6 - 10/8
14:15 PADEL GEMENGD 5 (P50 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Lyen Anne - P100
Driesen Jens - P100
6/4 - 4/6 - 10/8
16:00 PADEL GEMENGD 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Peeters Loes - P250
Overweg Ruben - P250
6/2 - 6/3
16:00 PADEL GEMENGD 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Truyens Elien - P250
Vosters Wouter - P100
Winnaar
Peeters Fien - P250
Diels Toon - P100
7/5 - 6/3
16:00 PADEL GEMENGD 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Darmont Stefanie - P250
Geyskens Tom - P100
7/5 - 7/5
16:00 PADEL GEMENGD 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Theys Katrien - P250
Theys Michel - P250
7/6 (4) - 6/4
17:00 PADEL GEMENGD 4 (P100 - P250)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250
Winnaar
Peeters Fien - P250
Diels Toon - P100
Peeters Sarah - P250
Ceyssens Pieter Jan - P250
6/2 - 1/6 - 10/2
17:00 PADEL GEMENGD 4 (P100 - P250)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Lintermans Jolien - P250
Dierckx Guy - P250
6/3 - 3/6 - 13/11
18:00 PADEL GEMENGD 4 (P100 - P250)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Peeters Fien - P250
Diels Toon - P100
6/3 - 7/5
19:00 PADEL GEMENGD 3 (P250 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Gielis Lotte - P250
Van Den Bossche Pascal - P500
6/0 - 6/4
19:00 PADEL GEMENGD 3 (P250 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Peeters Fien - P250
Dierckx Marco - P500
6/2 - 7/6 (5)
20:00 PADEL GEMENGD 3 (P250 - P500)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Claes Stefanie - P250
Vanfroyenhoven Kevin - P500
6/1 - 6/0