Dagplanning van

  • Datum 17/08/2020 - 23/08/2020
  • Aantal inschrijvingen 96
  • Week 34
  • Adres Belsebaan 26
    2400 Mol
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Duts Kenny - P100
Schepers Gunter - P100
6/0 - 6/1
09:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Van Baelen Jef - P100
Van Hees Maarten - P100
6/2 - 6/2
09:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Berghmans Wim - P100
Meynen Tim - P100
6/3 - 6/3
09:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Habraken Eric - P100
Lenaerts Marc - P100
Winnaar
Claes Gil - P100
Oeijen Gunther - P100
6/4 - 6/1
12:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250
Winnaar
Lenders Bart - P250
Vaesen Ben - P250
Dierckx Guy - P250
Peeters Peter - P250
6/0 - 6/1
12:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Binnemans Gilles - P250
Heylen Stefaan - P250
6/2 - 7/5
12:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250
Winnaar
Gielen Joren - P250
Teuwen Wouter - P250
Henderickx Bram - P250
Reynders Thomas - P250
6/4 - 7/5
12:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Diels Toon - P100
Moors Cis - P250
6/4 - 7/6 (3)
13:00 PADEL DAMES 4 (P100 - P250)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Balliu Martine - P250
Nuytinck Lut - P100
6/0 - 6/4
13:00 PADEL DAMES 4 (P100 - P250)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Jané Maria - P250
Lintermans Jolien - P250
6/2 - 6/0
16:00 PADEL HEREN 3 (P250 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 De Kort David - P500
Evens Joris - P500
6/1 - 6/4
16:00 PADEL HEREN 3 (P250 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Karremans Kurt - P500
Thoeng David - P500
6/2 - 6/3
16:00 PADEL HEREN 3 (P250 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Liberloo Sam - P500
Verhaegen Arthur - P500
6/2 - 6/4
16:00 PADEL HEREN 3 (P250 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Peeters Marijn - P250
Struyf Sebastiaan - P500
6/3 - 6/3
17:00 PADEL HEREN 3 (P250 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Bosmans Thomas - P250
Swaans Elias - P500
6/1 - 6/1
17:00 PADEL HEREN 3 (P250 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 De Peuter Tom - P500
Van Langendonck Ronny - P500
6/4 - 7/6 (5)
18:00 PADEL HEREN 3 (P250 - P500)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 De Vylder Tibo - P250
Matthyssens Thibo - P250
6/1 - 6/3
19:00 PADEL HEREN 2 (P500 - P1000)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P750 Pont Nicolas - P500
Viña Sten - P500
6/2 - 7/6 (5)
19:00 PADEL HEREN 2 (P500 - P1000)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P750 Cornelis Gilles - P750
Heyndrickx Jens - P750
7/5 - 6/3